i900 Omnia | Usb'den pc ye aktarım [YARDIM]

Sponsorlu Bağlantılar

MRT*CN

MRT*CN

Üye
    Konu Sahibi
i900 Omnia | Usb'den pc ye aktarım [YARDIM]
Arkadaşlar ,

Samsung i900 Omnia cep.telefonu ile usb kablosu aracılığıyla bilgisayara nasıl veri aktarabiliriz ? :allalla:

Bir kaç program denedim ama ; programlar usb kablosunu taktığım hâlde bulamıyor yani hiç takılmamış durumda görüyor.Bu durumu nasıl çözebilirim ?

Nokia'larda Pc suite vardır da - Samsung ' ta o tarz bir program var mı ?
Samsung' un sitesinden indirmiş olduğum şu program " Samsung Phone Software Updater - Windows Mobile " usb kablosu taktığım hâlde bulamıyor ? Ne yapabilirim ? Yaklaşık 2-3 Saattir arıyorum en sonunda foruma yazmayı karar verdim , şimdiden teşekkürler.

Black Crow

Black Crow

Üye
Merhaba,

Programa halen ihtiyacınız vardımır bilmem ama bu programlar dosyalarınızı Bilgisayarınıza aktara bilirsiniz..

MICROSOFT ACTIVESYNC 4.5

dolphin0664

Üye
İyi günler arkadaşlar.bende SAMSUNG OMNIA SGH-i900 8GB telefon aldım ama bir türlü windows7 ultimate yüklü laptopuma bağlayamadım.bilgisayara New_PC_Studio_1.2.0.IF1 yükledim.telefonun USB bağlantı modundan ActiveSync seçerek bağladım olmadı,yığın depolama seçerek bağladım olmadı.neyapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.ilgilenecek olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

svip2

Üye
aynı dert bende de var dolphin0664 çözüm bulursan bana da özelden mesaj at. şimdi google turu atıyorum ben de

erkan 51

Üye
program yüklemek yerine ayarlardan usb ayarlrını yığın bellek yapın kabloyu tktğnz zaman direk görür bilgsyrnz

gök-türk

Üye
arkadşaların derdi yığın bellek değil güncelleme yapmak, ne biliyim pocket pc gibi prolar ile teli kullanmak tüm özellikleri aktif etmek.
Bunun için Windows Mobile Device Center yüklenmesi gerekiyor arkadaşlar. Win vista ve 7 li pclerde bağlantı active sync ile olmuyor.

Üst Alt