Uygulama i8150 telefonuma mp3 player yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

1997ahmet31

1997ahmet31

Üye
    Konu Sahibi
i8150 telefonuma mp3 player yüklemek
arkadaşlar ben telefonuma cm 10 rom attım ve mp3 player i apollo. ben hiç sevmedim ve kaldırdım. bunun yerine .zip dosyalı mp3 playerleri sistem uygulaması olarak nasıl yükleriz yada yükleyebilir miyiz ?

dendirit

dendirit

Üye
Istedigin bi mp3 player i google playden yada apk olarak yukle sonra titanium backupla sistem uyg yap ama root gerekli

1997ahmet31

1997ahmet31

Üye
    Konu Sahibi
dendirit

dendirit

Üye
Root varmi

dendirit

dendirit

Üye
titanıum backupun fullunu googlede indirin

-Emre

-Emre

Üye
Diger romlarin muzik calari cogunlukla galaxy w cm10a uymaz. Playden poweramp kurabilirsin.ayrica bir uygulamayi sistem uygulamasi yapmak cok basit es file ile yapabilirsin. Eger farkli bir markanin muzik calarini kullanmak istersen galaxy w cm10 icin yayinlanmis zip halinde walkman var.xdadan alip kurabilirsin. Bir de denemek istersen g-wonder romun 2 versiyonunu paylastim. Onu deneyebilirsin :oke:

dendirit

dendirit

Üye
Google playden demedim google dan apk olarak indir dedim iyi oku

1997ahmet31

1997ahmet31

Üye
    Konu Sahibi
Diger romlarin muzik calari cogunlukla galaxy w cm10a uymaz. Playden poweramp kurabilirsin.ayrica bir uygulamayi sistem uygulamasi yapmak cok basit es file ile yapabilirsin. Eger farkli bir markanin muzik calarini kullanmak istersen galaxy w cm10 icin yayinlanmis zip halinde walkman var.xdadan alip kurabilirsin. Bir de denemek istersen g-wonder romun 2 versiyonunu paylastim. Onu deneyebilirsin :oke:
Kardes romlar cm10 mu
Google playden demedim google dan apk olarak indir dedim iyi oku
Tamam saol ven hallettim

-Emre

-Emre

Üye
Cm10 tabanlı

Üst Alt