I5 Gürültüyü Azalt

Sponsorlu Bağlantılar

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
I5 Gürültüyü Azalt
arkadaşlar i5 de böyle bi özellik oldğunu duymuştum ancak şöyle bişey var karşıdakiyle konuşurken ses çok derinden ve boğuk geliyor yani misal otobüste normalde etraftan ses gelir sadece karşımdakinin sesi geliyo bu iyi bişey ama karşımdaki normal bi ortamdayken yine sesin derinden geliyo benim telefonun kulaklık kısmında mı sıkıntı var yoksa bu özellkten dolayı mı az geliyo not: ben karşıdakinin sesini derinden duyuyorum benm sesim net gidiyo

kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
Sanırım hoparlör kısmında sorun var seni rahatsız etmiyorsa ve sorun teşkil etmiyorsa kullanmaya devam et

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
sıkıntı olduğunu düşünmyourum aslında ama

kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
normal bir ses duymalısın sadece sizin telefonunuzda olacak bir özellik değildir

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
teşekkr edyrum ama şyle bişey var telefon çalarken hiç bi sıkıntı yok konuşma başlayınca ses boğuklaşıyo çalma sesinde dııt dııt kısmında ses gayet net

q0nzalez

q0nzalez

Üye
ilginç. Ahizede sorun olsa arama beklemesindede ses az gelir. Ama belki onda tek bir ses oldğu için sana guçlu geliyo,olabilirmi? Sadece dıııt diyo yani belki konuşmadan fazla geliyo olabilir biraz. Eğer eminsen ondan çok geliyo açınca ses azalıyo diyosan farklı bi sıkıntı bence

Üst Alt