I Phone 5 Türkiye fiyatı!

Sponsorlu Bağlantılar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Yuh:oha:
Ama her iPhone TR'ye ilk girdiğinde böyle hayali bir fiyat koyuluyor. Resmi olarak elektronik marketlere geldiği duyurulsun o zaman fiyat normale iniyor

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
iPhone 5'in Apple'a maliyeti 270 dolarmış ve ama geliş fiyatı çok daha uygun :)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Çok komik hadi gülelim

Black-killing

Black-killing

Üye
Gül diye demedim zaten Türkçemizi dikkatli kullanalım diye dedim.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Türkçeyi yanlış kullanmadım t9 öyle yazdı

komando04

komando04

Üye
s'a arkadaşlar o para ile insan neler yapmazki büyük sevaplar da yapar kendisine güzel bir motorsikletde alır hatta 2bin koyar güzel bir arabada alır o amerikan yezitlerine o para yazık

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
MrExpert

MrExpert

Üye
Buyur link 2400tl genpa garantili ön sipariş alıyor Fiyat farkını Ödemeyede tahüt veriyor senin dediğin fiyat çok uçuk ....

işte link :

famemonster16

famemonster16

Üye
iPhone 5'e o parayı verene madalya takılmalı. :islikYanlış anlamayın zengin olduğu için madalya takılmalı demiyorum, o kadar parayı diğerlerinden daha az özellikli bir telefona verdiği için.
Onun yerine SGS3 veya Lumia 920 çok daha iyi bir tercih olacaktır en azından daha fazla özellik var...

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
MrExpert

MrExpert

Üye
iPhone 5'e o parayı verene madalya takılmalı. :islikYanlış anlamayın zengin olduğu için madalya takılmalı demiyorum, o kadar parayı diğerlerinden daha az özellikli bir telefona verdiği için.
Onun yerine SGS3 veya Lumia 920 çok daha iyi bir tercih olacaktır en azından daha fazla özellik var...

Mesele özellik çokluğu değil stabil , kaliteli ve yazilim desteği olan İos olmasıdır insanlar iPhone 5 i alsa 3 yil gibi bir yazilim desteği olucak yani 3 yil güncel kalıcak ...

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:good:

u_cosar

u_cosar

Üye
O paraya 3 laptop alınır yuh

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu fiyat resmi fiyat degil arkadaşlar. Hatirlarsaniz 4s de darty tarafindan ilk getirildiginde 3250 tl'ye satilmişti. Bu durum cihazin ulkemize resmi olarak gec gelmesinden kaynaklaniyor.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
çok pahalı ya :hmmm o fiyata git bi s2 al kalanınada en kralından masaüstü yada dizüstü pc al daha iyi :good:

aleranol

aleranol

Üye

mantığı anladığın zaman alakası olmasına gerek yok aslında :)

- - - Eklendi - - -

Apple eski yenilikçi Apple değil artık malesef.telefona bluetooth(tamamen açık),hafıza yuvası,nfc koyda en azından az da olsa yenilikçi olursun.

Haklısınız aslında iphone5 yenilikçi olmamış ancak bir sorun var. Android bol kasmalı karmaşık bir sistem. Şimdi siz bunları özgürlüğün kapısı falan diyerek abartamazsın kardeşim. Kişiselleştirmeden başka artısı varsa söylede bilelim. Yap bi jb. 15dk alır hiç yapmayan birisi için bile. Androidi fazla abartıyorsunuz. İos için çıkan işlevsel uygulamalar gerçekten o kadar iyilerki sizin donanım falan diye savunduğunuz şeyleri altüst eder. Adını hatırlamadığım bir çevirme uygulaması tabelada rusça dur yazıyorsa onu aynı yerinde aynı stilinde ama ingilizce olarak gösterebiliyordu. Veya benzeri tonlaeca uygulama var. Ama ne yazık ki bilinçsiz veya hava atmayı seven zengin kesimlerimiz ya android olsun illa diyor yada aypon. Karşılaştırma yaparken abartarak sadece siz biliyormuşcasına sallamayalım arkadaşlar. Ne demek özgürlüğe açılan kapı? Ne faydası varki size? Gelirmi getiriyor size bir sınıf mı katıyor? Hayır sadece para verip paranın hakkını alman gerekirken alamıyorsun. Bunu da boş bir şekilde başkalarını yanıltmak için öveceksin olmaz abi böyle şeyler.

PriZm

PriZm

Üye

Haklısınız aslında iphone5 yenilikçi olmamış ancak bir sorun var. Android bol kasmalı karmaşık bir sistem. Şimdi siz bunları özgürlüğün kapısı falan diyerek abartamazsın kardeşim. Kişiselleştirmeden başka artısı varsa söylede bilelim. Yap bi jb. 15dk alır hiç yapmayan birisi için bile. Androidi fazla abartıyorsunuz. İos için çıkan işlevsel uygulamalar gerçekten o kadar iyilerki sizin donanım falan diye savunduğunuz şeyleri altüst eder. Adını hatırlamadığım bir çevirme uygulaması tabelada rusça dur yazıyorsa onu aynı yerinde aynı stilinde ama ingilizce olarak gösterebiliyordu. Veya benzeri tonlaeca uygulama var. Ama ne yazık ki bilinçsiz veya hava atmayı seven zengin kesimlerimiz ya android olsun illa diyor yada aypon. Karşılaştırma yaparken abartarak sadece siz biliyormuşcasına sallamayalım arkadaşlar. Ne demek özgürlüğe açılan kapı? Ne faydası varki size? Gelirmi getiriyor size bir sınıf mı katıyor? Hayır sadece para verip paranın hakkını alman gerekirken alamıyorsun. Bunu da boş bir şekilde başkalarını yanıltmak için öveceksin olmaz abi böyle şeyler.

istersen sende bir GT-I9000 bul bir yerlerden sana kisisellestirmeden baska neler yapılıyor bizzat göstereyim :)

• Beğen
sibernetik

sibernetik

Üye
bu iphone hastalığını anlamıyorum.! At gözlüğü ile bakmaktan vazgeçin şu teknolojiye...!

• Beğen
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ilk ay her zaman pahalı olur. Bkz: Geçen seneki iPhone 4S fiyatı.
Ucuzlamış hali dahi pahalı olacağı için sorun değil ama, yine pahalı olacak :ehe
Türkiye'de durum böyle maalesef

• Beğen

cukuleaks

Üye

istersen sende bir GT-I9000 bul bir yerlerden sana kisisellestirmeden baska neler yapılıyor bizzat göstereyim :)
Aynı şekil bende :ehe ;)

- - - Eklendi - - -

Kardeş doğru dedin CoD daki adamların adı bile değişmiyor nerdeyse ama bf3 süper bişey bide pc highda açsaydı dahada süper olacaktı ama real racing 3 ü konsol kalitesinde açması güzelmiş beğendim
Bf3 kardeşim ultrada oynuyor inan bana aralıksız oyna gene sıkılmassın. Arabayla bi yerden bi yere gitmek 5 dk 10 dk sürüyor. Aklının alamayacağı kadar geniş haritası ve çook geniş fonksiyonları var. Adamlar uzaktan kumandalı imha aracını bile düşünmüşler. Tıpatıp savaş simulasyonu. Bide coda bakarmısın aman Allah. Yei çıkacak versiyona bakıyoruz evet yine bi operasyon yine adamları tara yine geç eee ? Bomba patlat ele geçir eeee?? Hani yenilik ? İşte I phoneda aynı bu şekil herkes hala onun en iyi olduunu sanıyor neden ? İsmi duyulmuş bikere. O çıktığında alanında kimse yoktu o yüzden süperdi. Tıpatıp cod ile aynı. Codda çıktığında piyasada yoktu. Ve hala bf mi codmu diye sorunca çoğu kişi bf diyor. Aynısı I phoneda. Allah aşkına şu iphoneda menüden başka ne var ya elimle kullandım 1 hafta boyunca hiçbişey yok ekran minnacık vs vs...

- - - Eklendi - - -

Android her yönden fonksiyonlu hem yazılımsal hem donanımsal... Özgürlüğe açılan kapı dememin sebebi şu. I phone sizi jail yapmış. Yani hapise sokmuş. Resmen Apple nezaretinde kalacaksın diyorlar ve elinize I phoneu veriyolar (I phone u olanlar ve Iphone diyenlere söylüyorum) Tamam Unjail felan filan vs vs olaiblir. Ama siz yine aynı yoldasınız değişen bişe yok. Sadece özgürlük alanınız biraz daha çoğalıyor. Ha bide androide gelelim. Ben galaxy i9000 i aldığımda telefon nasıldı şimdi nasıl ? Resmen evrim geçirdi. Aradaki fark işlemcisinden tut her türlü kişiselleştirme program oyun performansı ekran kalitesi ses kalitesi heeeerşeyi değişti ve şuanda sistem okadar özgürki yani resmen kendime has bi işletim sistemi yapmış gibiyim. Olay burda....

saruman_me

saruman_me

Üye
nedir bu arkadaş altın kaplamamı bildiğimiz tlf bu kadar da uçulmazki..

Üst Alt