HY 1000 DK + 4 GB İnternet 30 TL

Sponsorlu Bağlantılar

akro72

Üye
    Konu Sahibi
HY 1000 DK + 4 GB İnternet 30 TL
Heryöne 1000 DK + 4GB= 30 TL olan faturalı tarifesine geçtim. Yorumlarınızı alabilir miyim?

burak2260

burak2260

Üye
bende geçtim hocam inşallah hayırlısı olur :) tahhütte vercez aslında aveaya pek güvenemiyorum ama fiyat çok uygun

blastx

blastx

Üye
bende geçtim hocam inşallah hayırlısı olur :) tahhütte vercez aslında aveaya pek güvenemiyorum ama fiyat çok uygun
hakkınızda hayırlısı olsun :) avea faturalıya günvenmemekte haklısınız çünki çok müşteri mağdur edildi dilerim aveazedeliler arasına girmezsiniz:D

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
arkadaşlar bu konuyu bende takipteyim , şu anda benim tarifem yeni nesil 500 tarifesi ; sizden ricam 4 gb internet kotanızı aştıktan sonra netin hızı ne kadar düşüyor? kullandıktan sonra bu konuya deneyimlerinizi yazarsanız iyi olur. avea nın sitesinden baktığımda ; akk devreye girdiğinde hız 1kpbs olarak görünüyor , kendi tarifemde bu hız 128 kpbs , acaba tarife bilgilerini yanlısmı yazdılar 128 yazacaklarına 1 mi yazdılar acaba ; bu konuda baya bir merakım var arkadaşlar . lütfen hızınız düştükten sonra yorum yapın....

rapman

rapman

Üye
Bugün bayiye sordum öyle bir şey yok dediler ?

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Bugün bayiye sordum öyle bir şey yok dediler ?

Bayileri bosver kardeşim ; müşteri hizmetlerini arayıp sor. Yalnız şöyle bir durum söz konusu ; eğer hattınız avea faturalıysa 50.000 kişilik bir kontenjan ayırmıslar , ama avea faturasız daysanız yada başka bir operatörde iseniz kontenjan sınırı yok . Bilginize...

rapman

rapman

Üye
Bilgilendirme için sağolun.

restmod

restmod

Üye
Bu tarifedeki 4gb sinirsiz degil bildigim kadari ile

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Bu tarifedeki 4gb sinirsiz degil bildigim kadari ile

Hem sınırsız ; hem değil :ehe: 4 gb sonrası hız 1kpbs e dusuyormus , yani internet 4 gb dan sonra yok gibi birsey . Mantıklı olan 10 tl daha verip sec paketlerinden 1gb sınırsız internet almak . Bu pakettede 1 gb dan sonra hız 96 kpbs ; yani vodafone cepnet ile aynı :oke:

restmod

restmod

Üye
Arkadasin kullaniyorda o yuzden dedim ben 4gb ti gecince faturayi asmisti

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Arkadasin kullaniyorda o yuzden dedim ben 4gb ti gecince faturayi asmisti

Bu tarifeyi mi kullanıyordu acaba ? Arkadaşınız ; eğer bu tarifeyi kullanıp 4gb dan sonra faturada şişirme yaptılar ise bence müşteri hizmetlerlni bir arasın.;)

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Şimdi bu tarifede internet limiti aşma diye bir durum yok değil mi

ekinoks_26

ekinoks_26

Üye
ben aradım ve teyit ettirdim 4gb dan sonra bağlanmıyor o yüzden 1mb yazılmış bu arada bende bu konuda çok kararsızım bu tarifeye mi geçsem 1gb sınırsız olana mı yıkılan pakette 3g hızına alıştım bu 96 mb beni kesmez gibi geliyor

Kurfali66

Üye
Biri bu tarifenin linkini atabilir mi ya? Türkselden geçsek oluyor mu?

ali.44

ali.44

Üye
aveaya 5 aylık taahütüm kaldı bitse hemen geçerdim

- - - Eklendi - - -

ve 7 aydır kullanıyorum faturalı hiç bir fazla fatura gelmedi avea eskisi gibi değil

• Beğen
Tepkiler: oguzalp44

Kurfali66

Üye
Mesela bunu aldık diyelim faturaya her şey dahil 30 tl mi geliyor yoksa diğer vergiler dahil 40 yi bulur mu? Tam kaç tl olur çünkü Türkcellde ayda 30tl yüklüyorum 20tlsi internet paketine gidiyor 10tlye konuşuyorum 1000sms türksele mesaj veriyor bana avea daha iyi geldi pek mesaj atmam ama aramak ve internet çok iyi olur.

ali.44

ali.44

Üye
sadece ekstra vergi gelir 31 lira civarlarını geçmez tabi mesaj kullanıp yada bin dakikayı geçmesseniz

• Beğen
Tepkiler: oguzalp44

Üst Alt