Hüzünlü veda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Hüzünlü veda
Hüzünlü veda

Pierre van Hooijdonk dün ülkesi Hollanda'ya kesin dönüş yaparken, kulüpten kimse kendisini uğurlamak için havalimanına gelmedi.

Gelişi muhteşem oldu...
Hollandalı yıldızın gelişi muhteşem olmuştu, ama giderken unutuldu. İki yıldır Fenerbahçe’yi büyük başarılara taşıyan Pierre van Hooijdonk dün ailesiyle birlikte o çok sevdiği Türkiye’den ayrıldı. Hooijdonk’un Türkiye’ye gelişi harikaydı. Binlerce Sarı-Lacivertli, yıldız futbolcuyu karşılamak için havalimanına akın etmişti. Aradan tam iki yıl geçti. Dün Pierre, Yeşilköy Havalimanı’na geldiğinde ne taraftar, ne kulüpten bir yetkili vardı onu uğurlamaya gelen.

Sadece iki kişi vardı
Sadece iki yakın dostu ressam Bedri Baykam ve Paşalı Birol, Hooijdonk’u unutmadı. Hollandalı oyuncu gidrerken, “Kimseye asla kırgın değilim. Buradan mutlu bir şekilde ayrılıyorum. Büyük Fenerbahçe taraftarı benim kariyerimde harika anılar yarattı. Onları çok seviyorum ve hiç unutmayacağım. Umarım yeni sezonda da şampiyonluğa ulaşırlar ve aynı zamanda Devler Ligi’nde başarılı olurlar” diye konuştu

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:'( :'( :'( :'(

Bu Kalp Seni Unutur mu?

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
demekki fenerbahçe büyüklüğünü böyle gösteriyo

wingman

wingman

Üye
iste ben fenerbahcelilerin en cok bu yanini sevmiyorum, kisiler hemen unutuluyor. eger sampiyonluk macini da alamasaydi ayni kaderi Daum'da yasayacakti.

slayer

Üye
helal olsun Hooijdonk a hala böyle konuşuyo ben olsaydım.....

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
:'(...

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya daum pierre in gittiği gun ewini almıs!

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yakışmadı...!!!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Daum zaten ev yüzünden Pierre'i kıskanıyordu..

Bende Yakışmamış diyorum.. :eksi:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Alex'in sonuda böyle olacak gibime geliyor bakın adama geçen sene takımı şmpiyon yaptı bu sene surat vermediler alex'te bu sene şampiyon yaptı seneye yüzsüzlük yapacaklar :eksi: Hoijdonk'a alex gelince surat yaptılar alex'ede anelka kendini gösterince surat yapacaklardır :nono:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bence Alex'e öyle şey yapamazlar...

seriFBurak

seriFBurak

Üye
insallah

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Geçen sene sana sorsalar hoijdonkada yapamazlar derdin.. ;)

don_juan

Üye
daum yüzünden hojdonkun bu durumlara düşmesi gerçekten çok kötü bir durum yani daum zaten doru düzgün iş yapamıyor inanınki hojdonk teknik direktör olsa daha iyi işler başarır daumun sonunu hayırlı gören bir insan varsa çıksın şurda sölesin yani daumun bu yönlerini hiç bilmiyordum.daumun kalmasıda aziz başkanımız ile alakalı ancak elden birşey gelmez böyle şampiyonluk olmaz olsun ben mucizeler bekliyorum keşke ön eleme oynasakta ne yaptıgımızı herkes görse bende fb taraftarı olarak üzülüyorum ancak bunlar gerçekler.

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya her zaman dedigm gibi aziz baskan destek oluncak teknik dir. olmadı .Daum a destek oluyo !!!

massut

massut

Üye
Bu adama çok ayıp ettiler. :(

zemheri85

Üye
keske galatasaray alsaydı :ah:

massut

massut

Üye
yok ya Galatasaray elindeki yaşlı topçulardan kurtulmaya çalışıyor.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İyi adamdı..

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

massut

massut

Üye
O jübilesini Fenerde yapacaktı.Ve dahada çok yararlı nişler yapardı.Ne yazak ki bi Daum yüzünden harcandı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...