Hükümet fiber alt yapı hızlandırılmasını istedi

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Hükümet fiber alt yapı hızlandırılmasını istedi

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Daha bakır kablo üzerinden düzgün internet veremiyorlar fiber kablo olsa ne olmasa ne. Şu anki internet fiyatlari bile pahalıyken fiber fiyatları artık 2 katı olur. Önce adam gibi altyapı hazırlasınlar. Japonya da 8 GB lık dosyayı adamlar saniyeler içinde indirirken biz 1 GB yi bir saatte anca indirebiliyoruz. Tabii bağlantı kopmazsa. Ayrıca ben bugüne kadar asla vaadedilen internet hızını görmedim. O yüzden önce altyapısını duzeltsinler ve mevcut interneti duzeltsinler. Sonra fibere geçeriz

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir ve arslan3332
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
AKN'nin de kalmasını istiyorlardı.
O kadar heyecanlandık kalkıyor diye. Kotalı internete geri döndük...

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve arslan3332
arslan3332

arslan3332

Üye
Bence firmalar fiber hat yatırımlarını hızlandırırsa memlekette hiç problem kalmaz işsiz olan iş download eder,aç olan yemek download eder,para isteyen dolar download eder hey gidi heyy :sinir:off:

• Kahkaha
Tepkiler: PALA. ve Baydırman
PALA.

PALA.

Üye
Bence firmalar fiber hat yatırımlarını hızlandırırsa memlekette hiç problem kalmaz işsiz olan iş download eder,aç olan yemek download eder,para isteyen dolar download eder hey gidi heyy :sinir:off:
Desenize o zaman da download savaşları başlar :alsana:

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
PALA.

PALA.

Üye
AKN'nin de kalmasını istiyorlardı.
O kadar heyecanlandık kalkıyor diye. Kotalı internete geri döndük...
Eleştiremeyiz, eleştirdimiz vakit eskiden internet mi vardı, biz yaptık, deyip konuyu kapatırlar :locked2:

• Beğen
Tepkiler: arslan3332 ve Wandeta
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Biz Toprak Olduğumuzda

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Daha bakır kablo üzerinden düzgün internet veremiyorlar fiber kablo olsa ne olmasa ne. Şu anki internet fiyatlari bile pahalıyken fiber fiyatları artık 2 katı olur. Önce adam gibi altyapı hazırlasınlar. Japonya da 8 GB lık dosyayı adamlar saniyeler içinde indirirken biz 1 GB yi bir saatte anca indirebiliyoruz. Tabii bağlantı kopmazsa. Ayrıca ben bugüne kadar asla vaadedilen internet hızını görmedim. O yüzden önce altyapısını duzeltsinler ve mevcut interneti duzeltsinler. Sonra fibere geçeriz
Alt yapı çok beklemeyin olmaz Japonya'da hükümet aldığı paraya degil verilen hizmet bakıyor orda bizde daha cok çalışmaları lagzım bu olay gsm şirketlerin de de aynı olur nekadar cok gsm firması olursa okadar cok rekabet olur ama alt yapı kimin tt nin oldugu için her istedigini yapıyor

Yanlış bilmiyorsam bir yerde okudum devlet vodafone yatırım yapmasını engelliyor muş ondan dolayı cok bi yatırım yapamıyor vodafone

Eleştiremeyiz, eleştirdimiz vakit eskiden internet mi vardı, biz yaptık, deyip konuyu kapatırlar :locked2:
Emin olun vodafone sayesinde biz cep telefonlarında kotalı da olsa sınırsız internet görmüştük zamanında ilk sınırsız akk li net vodafone deydi

Desenize o zaman da download savaşları başlar :alsana:
Fiber olması biraz imkansız gibi bu aralar fiber tt de halen boş post yok uyarısı alan insanlar var ken fiber gelse ne olur

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
PALA.

PALA.

Üye
@phasan hocam bunlar bizim acı/tatlı gerçeklerimiz.
Zaman bakalım, bize neler gösterecek...

Üst Alt