Faturasız Hücresel veri kapalı iken tl gitmesi kendi kendime kilobayt düşmesi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Hücresel veri kapalı iken tl gitmesi kendi kendime kilobayt düşmesi sorunu
Arkadaşlar hücresel veri kapalı Türkcell ücret almaya başladı hiç internet kullanmadiğim t50 cihazım 6 tl gitti. Bugünde iPhone 6s cihazım da internetim paketim var hücresel veri kapalı fakat ekrana şu kadar kilobayt internet kullanımı bilgisi falan geldi. Dikkat edin yalandan cihaza bahane buluyor müşteri temsilcileri teknik servis gösterin falan dedi. Dikkat edin şuan internet paketiniz var ücret yansıtmıyor ama paketiniz olamadığında sorun olur şikayet bildirimi yapacagım

emin dayı

emin dayı

Üye
enteresan bir durum gerçekten yani anlaşılması güç bir durum temsilci herhangi bir ücret iadesi veya düzgün bir açıklama dahi yapamiyorsa ozaman sen derdini kime anlatacan genelde bu ve bunun gibi değişik sorunları hangi şebekede isen o mutlak suretle çözüme kavusturmasi zorunlu olduğu halde kestirme yol seçip bu bizimle alakalı bir durum değil deyip meseleyi geçiştirmekle yetini yorlar böyle hizmet olmaz kardeşim adam akıllı ilgilenmesi lazım ama nerde o temsilcide anlayış

messevim

messevim

Üye
Aynı sıkınti bendede var. Veri bağlantisi kapali oldugu halde telefon kendi kendine internete bağlaniyor daha sonra da internet kullanim detayi geliyor. Oda çok fazla degil. Sadece birkac kilobayt. İnternet paketi varken sorun olmuyor ama paket yokken birkac kb olmasina ragmen baya Liralar eksiliyor.

Ben sorunu kendi telefonumda buluyordum. Acaba sizin de bahsettiginiz gibi sıkıntı Turkcell demi bilemedim şimdi.

super999999

super999999

Üye
Benim eski telefonda oluyordu artık olmuyo

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Müşteri temsilcisi nisan ayından sonra şikayetler olduğu belirtildi ancak belli başlı cihazlarda bu sorun varmiş incelemiş Türkcell ama bence Türkcell in bir hatası ve 4.5 g den kaynaklı bir durum bazı sitelerde veri bağlantısı 2g ye seçmek sorunu çözüyor deniliyor. Şunuda belirtmek istiyorum müşteri temsilcine bir sorununu şikayetinizi belirtmeyin çünkü çözüm getiremiyorlar. Türkcell online işlem kısmından tüketici şikayetleri kısmından yazmak daha işe yariyor. müşteri hizmetleri bir şey sordum geçen 3 kere aradim 3 de Ayri Ayri farklı cevaplar verdi. Türkcell eskisi gibi müşteri memnuniyetini sağlamiyr . Vodafone ve Avea hiç yok bu olay . Türkcell yavaş yavaş bitiriyor

Üst Alt