Püf Noktası Huawei p40 pro kamera sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Huawei p40 pro kamera sorunu yaşayan var mı?

• Renkleri olduğundan koyu çekiyor

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bulutlara ışıklı çizgiler ekliyor

• Odaklanma sorunu yaşıyor

• Işıklı ortamda ekrana dokunup odaklama yapmayınca karanlık çekiyor

• Kullanılan toplam oy
    0

Pınar8992

Üye
    Konu Sahibi
Huawei p40 pro kamera sorunu
Yaklaşık 2 hafta önce aldığım Huawei p40 pro ile çektiğim fotoğrafların renk tonları normale göre daha koyu görünüyor. Sanki keskinleştirme veya gölgeleme efekti vermiş gibi duruyor. Huawei müşteri hizmetlerini sayısız kez aradım sorunu teknik birimlerine ilettiklerini söylediler. Fakat geri dönüş olarak bu konu ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor güncellemeleri bekleyiniz cevabını aldım. Aynı sorunu yaşayan var mı? Dünya para verip kamerası en iyi telefon diye satın aldığım Huawei p40 pro beni hüsrana uğrattı. Kedimin fotoğrafını çektiğimde renk tonları farkı çok belirgin.. Gözümle gördüğüm ile Samsungla çektiğimin rengi aynı fakat Huawei rengi koyulaştırıyor. Her modda denedim. Yine de koyulaştırıyor. Türkiyenin en iyi kamerasına sahip dedikleri telefonu alıp böyle sorunlar yaşayınca çok can sıkıcı oluyor...

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
adobe lightroomla renk sıcaklığını biraz düşürmeyi deneyin,huaweilerin ana kamerası ryyb bir renk filtresi kullanır; yeşil yerine sarı filtre vardır, bu yüzden renklerin tonu biraz sıcak kalır.

Üst Alt