Huawei honor 3c 4.4.2 kit kat root yapma.

Sponsorlu Bağlantılar

muradalien

muradalien

Üye
    Konu Sahibi
Huawei honor 3c 4.4.2 kit kat root yapma.
selamlar.elimde huawei honor 3 c h30 u10 modeli var. telefonu ilk aldigimda 4.1.2 yukluydu.rootlu gelmisdi telefon zaten roota gerek yokdu. simdi bir kac gun once 4.4.2 kit kata guncelledim. root ucdu. yeniden root yapmak istedim. kingo,vroot,root genius,towelroot,framarroot ve s. ile root istedim hepsi basarisiz oldu. bir tek odinle yapmadim onudaki honor 3c nin root dosyalarini bulamadigim ucun oldu. sizden ricam cihazi root yapa bileceyim bir yardim eli uzatmaginizdi. elinde olan varsa odinle yapmam icin bana o tar ve ya md5 uzantili dosyalari paylasirsa sevinirim en azindan bir link bile olsa yeter. onceden tesekkurler. haa bide kendim konusmam bir o kadarda iyi deyil. turk kardeslerimize saygilar.

jahma666

Üye
Dostum benim çinli bir arkadaşta da var ben 4.4.2 yükledim ama turkcell sim ile çalışmıyor...
Sanırım bu telefonun bir chinese versiyonu birde international versiyonu varmış. Bu chinese olan bunu turkcell ile nasıl çalıştırabileceğim konusunda yardımcı olacak birileri olursa çok sevinirim :(

team2

Üye
h30-u10 versiyon mu? kontrol et eğer çalışmıyorsa parçaları bana lazım kaça satarsın.

musa_66

musa_66

Üye
Chnc yani çin versiyonunu kullaniyorum memnunum, orija yazilimida mevcuttur, buraya yazdim belki bi faydam dokunur

Üst Alt