Htc'nin satılacağı ilk 4ülke

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
Htc'nin satılacağı ilk 4ülke
Dünyanın en büyük aracı kurumlarından Merrill Lynch'in belirttiğine göre HTC, yeni telefonu HTC One'ı ilk etapta kilit olarak gördüğü 4 ülkede satışa sunacak. Bu ülkeler; Amerika, İngiltere, Tayvan ve Almanya olarak sıralanıyor. Bu ay içinde satışlarına başlanacak olan cihazın, yine ilk etapta limitli sayıda piyasaya sürüleceği konuşuluyor. Bakalım kullanıcıların vereceği tepki ne düzeyde olacak...

Tabii geçtiğimiz yıl lansmanı yapılan ve kullanıcıları pek de mutlu etmeyen HTC One X'in, bu yeni telefonda firmaya ders olacağı tahmin ediliyor. Zira kısa süre sonra cihazın aşırı ısınması, ekrandaki lekeler ve şarj ömrünün çok kısa olması, kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmıştı. HTC One'a baktığımızda ise, daha umut verici göründüğünü söyleyebiliriz.

Android 4.1.2 işletim sistemiyle gelecek olan HTC One'un 4.7 inçlik 1080p, 468ppi ekranı bulunuyor. Cihazın, Qualcomm'un Snapdragon 600, dört çekirdekli 1.7GHZ işlemcisini kullanması bekleniyor. 2GB RAM'i bulunan ve 32/64GB'lık depolama imkanı sunan cihaz, 2300 mAh değerde bataryaya sahip olacak. 4 Ultrapiksel değerde arka kamera ve ön kısımda yer alan 2.1MP değerdeki iki kamerası da1080p çekim yapmaya imkan sunacak. Adrenı 320 GPU kullanan telefonun ağırlığı ise, 143 gram

MaxipmaN

Üye
sevmiyorum bu markayı çok sıkıcı buluyorum

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bu cihaz hakkinda tek soru isareti kamerasidir herhalde ultrapiksel diyorlarda, umarim iyidir kamerasi nede olsa 4mp. nedir ne degildir incelemek gerek.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu cihaz hakkinda tek soru isareti kamerasidir herhalde ultrapiksel diyorlarda, umarim iyidir kamerasi nede olsa 4mp. nedir ne degildir incelemek gerek.

lumia920 ile karşilaştirmalari var.

Türe

Türe

Üye
Ben beğenmedim ultrapixel i

fk555897

fk555897

Üye
Kamera o kadar başarılı değil ama ses, ekran ve donanım gerçekten başarılı.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Ukraynada satilmaya basladi 800$ civarinda

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
bu ürün için en büyük korkum tedarik sıkıntısı.DH'de yazıyordu ürünün parça tedariğinde sorunlar varmış.
nisan sonuna ancak 1 milyon cihaz üretilebilecekmiş.eğer birde yoğun talep ortaya çıkarsa tam bi fiyasko olur:hmmm

emreolol

Üye
e nezaman turkuyede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt