htc wildfire mi yoksa nokia e 72 mi? çok acil...

• 19 Kasım 2010
  • 2238 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. htc wildfire androidli 5mp auto-focus(LED flaş) multi-touch kapasitif ekranlı. nokia e72 ise qwerty klavyesi var 5mp kamerası var ve bilindik symbian işletim sistemi var. sizce hangisi almalıyım hangisi daha iyi bu arada nokia e72 700 tl.htc wildfire 728 tl.. lüfen yardım edin ...

--------------- Ekleme ---------------

güncel...

Yazan: sercan_54_54
  2. wildfirede yavaş bi telefon guvenilir yabancı sitelerde de incelemeleri var e72 kullanmadım ama e71 in bi üstü olarak düşünürsek e72 diyorum ayrıca e serisinin geneli sağlam ve çok hızlı ayrıca çok şık ve ince e72 derim...

3. E72 çok tatlı bir telefon. Ben olsam e 72 alırdım. Bir mağazaya git kurcala ikisinide. Hangisi içine sinerse onu al. Ama dediğim gibi ben olsam E 72 alırdım.

4. [SIZE=2]HTC wildfire derim çünkü E72 işletim sisteminden kaybediyor[/SIZE]

5. [SIZE=3]htc :)[/SIZE]

6. arkadaslar birde samsung wave kafamı kurcaladı ama biraz bütçeyi sarsıyor vatanda 835 tl...

--------------- Ekleme ---------------

güncel

7. wave 839 tl mi?? mediamartktta 900 e dustu diye seviniyordum ya cunku 1000 tl idi ilk çıktığında

8. evet vatanda 835 lira world karta 6 taksit :D

9. x6 yı felan unutıym ben o zaman sana da öneririm wave harika bi telefon

10. 2 seçenek te bence iyi değil az daha para koyup samsung s 8500 wave almanı öneririm...

11. bencede samsung wave

12. bencede wavw al bada 2.0 işletim sistemi var ayrıca amoledi de var

13. bnde çok istiyorum almak temmuz ağustos gibi alanlar 799 tlye almış simdi alıp kazık yememk istiyorum biraz beklicem malum samsung wave 2 yi çıkaracak aralık ayında o zaman telefonun fiyatı düşecektir...

14. Bence Akıllılık Yap GÜZEL bir ANDROİD al

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 01:59