Htc Touch2 vs Vodafone 945 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Htc Touch2 vs Vodafone 945 ?
Bu iki cihazı bir karşılaştırın arkadaşlar. Hangisi Daha İyi ?

Utku

Utku

Üye
Htc Touch2 daha iyi

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bence de htc.

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yalnız Htc 288 Mb Ram 528 GHZ. Vodafone 945 600 MHZ 512 MB RAM

Kingmortall

Kingmortall

Üye
htc marka olarak iyi vodafoneye pek güvenilmez ben olsam htcyi alırdım kaliteli en azından vodafoneye dandik demiyorum oda iyi ama htc daha güzel

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada Htc işletim sistemi Windows Mobile Vodafone 945 işletim sistemi Android 2.1

61semih

61semih

Üye
ben htc toch 2 kullanıyorum hızından cok memnunum.enıstem turkcel t10 aldı daha yenı androıt cok guzel tartısılmaz zaten ama cok yavaş androıtlı telefon alacaksan en az 800mhz ıslemcısı olmalı bence oda en dusuk.ama uygulama oyun vs onmlıyse vodafone945 terch edılmelıdır.wm 6.5 te fazla oyun uygulama secenegı yok androıt veya ios gibi

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim htc touch2 Hd oyun açıyor mu? Veya 10 tane oyun 10 tane de program bulabilirmiyim wm 6.5 de elle tutulabilinir.

61semih

61semih

Üye
hd oyun acamazsın zaten oyun konusunda kısıtlı marketplace de fazla secenek yok ama wm7 de var hd oyunlar.touch2 son zamanlardakı akıllı telfonlardan degıl bır ıs telefonu olarak tanımlanabılır.ha tabıkı yuzun ustunde prgram var tabıkı javablent le java oyunlarıda acıyor

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Peki kardeş.Htc touch2 yi Vodafone 945 ile takas edeyim mi ne dersin ?

61semih

61semih

Üye
-touch 2 kapasitif degil 945 kapasitif
-touch 2 3 mp (flaş yok) otofokus yok (kamerası 5 para etmez ) 945 te 5mp flaşlı
-touch 2 ıvme olcer yok 945 te var
-touch 2 de oyun uygulama yok denılebılır 945 te gani
-touch2 2.8 inç ,945 3.2 inç ekrana sahip
bu sıralamada 945 oldukca agır basıyor ama 945 in işlemcisi 600mhz qualcomm,touch 2 de ise 528 qualcomm
hangısı daha stabıl calısıyor 945 ı bırebır ıncelemedıgım ıcın bırsey dıyemem ama touch 2 kesınlıkle cok hızlı.
sonuç ortada gibi

----------Eklendi @ 23:10:25 ---------- Yazıldı @ 22:58:25 ----------

bır ekleme yapayım 945 te hd oyunlar bekleme ama dıger onlarca oyunu rahatlıkla kaldırır

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Sağol semih. Hd oyunları açamıyorsa touch2 yi boşuna elden çıkarmaya gerek yok.

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
tabıkı vodafon 945

Kefelon

Üye
htc touch 2 :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt