Htc Touch2 Takas 5800

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Htc Touch2 Takas 5800
Arkadaşlar 5800 var elimde ve Htc Touch2 ile kafa kafaya takas teklifi var.Nedersiniz?
Fikirlerinizi alıyım ?

alixkandemir

Üye
bence hemen al hiç durma ben 5800 deneme amaçlı kullandım açıkçası dokunmatik ekranı pek bi kör
ben şuan da htc touch 2 kullanıyorum gayette memnunum nede olsa windows telefonu
gps alıcısı gayet kuvvetli navigasyon konusunda hiçbir şekilde sorun yaşamazsın
nfs oyunu yüklemiştim içine gayet güzel oynuyorum kalemle filan değil dokunmatik ekran sayesinde arabayı sağa ve sola yönlendirebiliyorsunuz.
word excel powerpoint dosyalarını rahatlıkla açabiliyorum.
dokunmatik ekranı gayet iyi ortalamanın üzerinde bir performans sergiliyor ama 5800 dan çok daha ötesi bir hassaslığa sahip diyorum.
internette surf yapmak çok güzel oluyor eziyet yaşamıyorsunuz
bir fotoğraf ortalama 500 kb yer kaplıyor 3.2 mp kamerası var

gelelim eksi yönlerine
ön yüzünde 2. kamerasının olmayışı görüntülü görüşme günümüzün türkiyesinde pek bir şart değil ama kullanıcı sizsiniz ona siz karar verirsiniz.
Flashı yok o yüzden gece hava karardığı vakit fotoğraf çekme özgürlüğü diye bişey kalmıyor
ama gündüz çekimleri ve ışıklı oartam çekimleri gayet net

Sonuç olarak iki makinanında segmentleri ayrı
5800 smartphone yani akıllı telefon
htc touch 2 ise pda (personal digital asistant) yani kişisel elektronik yardımcı aynı zamanda da telefon

karar sizin

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Düşüncelerin için sağol arkadaşım. Bende değişmeyi düşünüyorum ama bakalım

furkan5800

furkan5800

Üye
tabikii deiş tereddüt bile etmeden en başta fiyat farkı yeter

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Peki oyun uygulama çokluğu var mi ? Hd oyunları kaldırıyor mu?

Utku

Utku

Üye
Durman hata değişeceğin insanı arayıp kabul etttiğini söyle bence 5800 ne ki :kop:

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
Hd oyun kaldırmıyorsa degismenin pek anlamı yok zira dokunmatigi dışında çok büyük artışı yok. Zaten wave olduğu için bende 2.telefon pek önem arz etmiyor

alixkandemir

Üye
Hd oyun kaldırmıyorsa degismenin pek anlamı yok zira dokunmatigi dışında çok büyük artışı yok. Zaten wave olduğu için bende 2.telefon pek önem arz etmiyor

bir mini bilgisayarla telefon değişiyorsun bence fark var.
HD oyun derken küçük ekranda ne kadar HD oluyor bu oyun anlamıyorum.
Bence değişmeyin boşver
elinizden kaçacak olan sadece bir pda

Kingmortall

Kingmortall

Üye
takas et hiç durma htc daha iyi bende öyle birisini bulsam da takas etsem :ehe

Buraxlive

Buraxlive

Üye
bu adam degiştigine göre bi bit yenigi var bu işte diikatli düşün kardeşim.

61semih

61semih

Üye
aynen bır arızası felan olması gerek yada htc yı sana verıp 5800 ı almak ıstıyen kısının bu ısten hıc anlamıyor olması lazım. touch 2 2 gomlek daha ustun 5800 dan buna emın ol :oke:

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
aynen bır arızası felan olması gerek yada htc yı sana verıp 5800 ı almak ıstıyen kısının bu ısten hıc anlamıyor olması lazım. touch 2 2 gomlek daha ustun 5800 dan buna emın ol :oke:

Arkadaslar htc su an elimde temiz aksesuarli 16ay garantili. Semih benim rom suan 1.30 en son kac ve nasil yukseltcem?

61semih

61semih

Üye
rom yukseltırsen veya değiştirirsen garanti kapsamından cıkar haberın olsun ozellıkle telefonu satmaya kalktıgında karsındakı bunu anlarsa almaktanda vazgeçebılır.buna ragmen ıstersen rom lınkı verebılırım
indirme linki

rom ıle detaylı bılgı :

cehili

cehili

Üye
    Konu Sahibi
<p><font face="Arial"><font color="Black"><b>Hic birsey olmaz. Nokia ve samsungda da ayni terane donuyor ama yok oyle birsey. Garantiye verirken don eski roma ver bu kadar basit.bu arada o teknikerin daha snnra cikardigi rom daha iyi degil mi</b></font></font></p>

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...