Htc Touch Türkçe Dil

Sponsorlu Bağlantılar

crawling

crawling

Üye
    Konu Sahibi
Htc Touch Türkçe Dil
Htc touch'a Ankarada nerde türkçe dil yükleyetebiliriz?

• Beğen
Tepkiler: 1merdan ve unaslan

mrtsn

mrtsn

Üye
KVK da yukletebilirsiniz.

semirar

Üye
turkcell sıtesıne gır orda türkçe ve yenı wm6 rom mevcut nasıl yapacana dair açiklamda var çök rahat yaparsın..

malesef

Üye
ya ben yapamadım kuruyorum hata veriyo bi yardımcı olurmusunuz

stpain

stpain

Üye
Arkadaşlar ben girdim turkcellin sitesine ama htc touch için türkçeleştirme yazılımı yok. Htc 4350 için var sadece. Eğer sizde zip.i varsa gönderirseniz sevinirim.

--------------- Ekleme ---------------

Ben HTC Touch'ımı türkçeleştirdim arkadaşlar. Şöyle anlatayım; Eğer PDA'nız TurkcelPDA ise Turkcell'i arayıp etkinleştirme kodunuzu istiyorsunuz imei'niz yardımıyla. Etkinleştirme kodu telefonun kutusunun üzerinde jelatinde beyaz bir kağıtta 16 haneli olarak yer alıyormuş ama çoğu kullanıcı benim yaptığım gibi kaybediyormuş bu kodu. Daha sonra sitesinden Interwrite Pro 9.5 TUR HTC programını indiriyorsunuz. Bulduğunuz etkinleştirme koduyla kayıt yaptıktan sonra e-mail'inize sunnysoft sitesinden bir kod daha geliyor. Programı kurup sunnysofttan gelen kodu telefonunuzdaki Interwrite programınızın lisans bölümüne yazıp telefonunuzu türkçe yapabiliyorsunuz. Ben çok memnunum hatasız diyebilirim.

seito

Üye
etkinleştirme anahtarı olan varmı acaba

telofonu yurt dışından
aldım

Starr

Üye
Arkadaşlar ben girdim turkcellin sitesine ama htc touch için türkçeleştirme yazılımı yok. Htc 4350 için var sadece. Eğer sizde zip.i varsa gönderirseniz sevinirim.

Ben HTC Touch'ımı türkçeleştirdim arkadaşlar. Şöyle anlatayım; Eğer PDA'nız TurkcelPDA ise Turkcell'i arayıp etkinleştirme kodunuzu istiyorsunuz imei'niz yardımıyla. Etkinleştirme kodu telefonun kutusunun üzerinde jelatinde beyaz bir kağıtta 16 haneli olarak yer alıyormuş ama çoğu kullanıcı benim yaptığım gibi kaybediyormuş bu kodu. Daha sonra sitesinden Interwrite Pro 9.5 TUR HTC programını indiriyorsunuz. Bulduğunuz etkinleştirme koduyla kayıt yaptıktan sonra e-mail'inize sunnysoft sitesinden bir kod daha geliyor. Programı kurup sunnysofttan gelen kodu telefonunuzdaki Interwrite programınızın lisans bölümüne yazıp telefonunuzu türkçe yapabiliyorsunuz. Ben çok memnunum hatasız diyebilirim.
arkadasım ılk once ıyı gunler senden 3450 ıcın yardım ıstıyecektım ben becerıpte anahtar kodu alamadım ben sana kayıt ısmını versem sen bana yardımcı olur musun egerkı olabılırsen [email protected] adresınden bana ulaşırsan sevınırım

madnessplace

Üye
kayıt ismi nedir peki htc tuoch taki

pdalover

Üye
Bu konusulanalar HTC Touch serisinin hepsine uygulanabiliyor mu? Almanyadan HTC touch diamond geldi. menu windows Almanca. Bunun gene offical resmi ingilizceye cevirmek istiyorum. Sayet yukarida anlatilan turkcelestirme islemi resmi olansa turkce de olabilir. ben pek fazla telefonumla oynamayi sevmiyen birisiyim. Daha once Dell axim x51v kullandim. cok rom degistirdim her yenisi eskiyi aratti. tesekkur ederim yardimlariniz icin.
Bu ilk mesajim umarim guzel bir paylasim ve bilgi ortamini yakalarim (yakalariz)

Herkesin Kurban bayramini kutlarim.

firari_kurtoglu

Üye
htc hd nin türkce programi bende var

apie

Üye
arkadaslar bendede htc touch p3450 var ama hollandaca nasıl türkçe yaparım yardımcı olurmusunuz
*

mc_tekyon_19

Üye
Touch pro için TR ROM linki(Tr yama diil rom istiyorum ama) veya dosyası olan varsa ekleyebilir mi?

piyanist19788

Üye
selam arkadaslar bende Xda Guide var bir turlu turkce yapamadim eger yardim ederseniz sevinirim saygilar

dejavu5522

Üye
arkadaşlar merhaba;
htc touch türkçe dil desteği sonnysoftun sitesinde 9,5 versiyonu bulunuyor eğer olan varsa zip dosyasını paylaşabilirmi tşkler kolay gelsin

bulunmuyor olcaktı arkadaşlar pordan :)

gözde999

Üye
evet aynen.. bulunmuyor paylaşım istiyoruz..

ben_ogün

Üye
ben kendim türkçeleştirdim

bydenizinan

bydenizinan

Üye
Ctrlpda forum da çözümü mevcut.biraz önce yükledim w6.1 yüklü cihazda düzgün olarak çalışıyor.

sansar.66

Üye
Htc legend ıcın türkce dıl varmı ?

faceofface

faceofface

Üye
Touch pro için TR ROM linki(Tr yama diil rom istiyorum ama) veya dosyası olan varsa ekleyebilir mi?
tr rom olmaz arkadasim romlarin hepsi yabanci dir tr olmasi icin dil paketi ayarlaman lazim baskaturlu olmaz

arzu8106

Üye
Arkadaşım ben turcell kullanmıyorum nasıl kod alabilirim?verdigin adreste indirme butonuna bastıgımda For downloading the file, please
contact us at [email protected] yazısı iniyor ingilizcemde kıt biraz anlayamadım gitti yardımcı olursanız sevinirim...