Htc sensetive xe hakkında?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefonun ekranına toz mu kaçıyor böyle bi sorun mu war çoğu kisı bundan rahatsız forumlarda yoksa eski surumler mi boyle 5800 gbi?kurbanda telefonu alacağm ama korktm bırden?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Arkadaşlar telefonun ekranına toz mu kaçıyor böyle bi sorun mu war çoğu kisı bundan rahatsız forumlarda yoksa eski surumler mi boyle 5800 gbi?kurbanda telefonu alacağm ama korktm bırden?
toz kaçtığını duymuştum. ama hepsine değil tabi ki. kaçmayanlarıda gördüm.

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
Bu şans işımidir ayırt etme imkanı yok mu? :(

KaRaMsAr pReNs

KaRaMsAr pReNs

Üye
bence xperia s al daha güzel rami 1 gb. tasarım daha güzel vatan da 1400 lira ama daha ucuza satan yerler de vardır

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
Yok hem tarz hem özellik olarak çok sewdim telefonu ama toz olayi cok uzdu beni,bir çozumu yok mudur?

keyfoagam

Üye
herhangi bir tozlanma durumunda ekran orjinali ile değiştirikmekte garanti kapsamında ben yaklaşık bir yıldır kullanıyorum kesinlikle toz problemi ile karşılaşmadım ön kapağın altında ekranın kenarından toz giriyormuş ama her sensation xe de aynı sorun olacak diye bir kayde yok. uygulamA KONUSUNDA SINIRSIZ DESTEK VAR. Custom rom yükleyerek daha resmi olarak gelmeden güncellenmiş android sürümleri rahatça kullanabilrisin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt