HTC Salsa Custom Rom&Buetooth


no_body

no_body

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Merhaba,

HTC Salsa cihazımda bir süredir bluetooth özelliği çalışmıyor. Kendi cihazımı ve diğer cihazı bluetooth özelliklerini açıp "Görünür" özelliklerini de açtıktan sonra yakın yerlere koyuyorum ardından diğer cihazdan kendi htc salsa mı, htc salsamdan da diğer cihazı aratıyorum ama her iki durumda da iki cihaz da birbirini bulamıyor... :( Cihazın kilidini tekrar kapatıp orjinal rom unu da tekrar yükledim ama durum yine de değişmedi...

İşin kötü tarafı telefonumu htcdev.com dan unlock yapmış durumdayum ve üzerinde Custom Rom yüklü... Bu durumda cihazın garantisi devre dışı kalmış oluyor değil mi?

Bu durumda cihazı yetkili servisine götürsem ücreti karşılğı tamir ederler mi? Ya da sizin önereceğiniz pozitif deneyimleriniz olan neresi İzmir'de çözebilir ve bana ortalama kaç tl ye patlar?

Yanıtlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim...
 
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Ne yazıkki cihaz garanti dışı. Sanırım BT fiziksel darbe almış ve hasar görmüş. Servis sorunu çözer. Ama biraz pahalıya patlayabilir. Zaten size soracaklar şu kadar lira tutacak yapalım mı diye.
Karar sizin.
 
no_body

no_body

Üye
    Konu Sahibi
Ortalama ne kadar tutar bu iş senin fikrince ustam? :)

Bir sigorta şirketinden ev kaskom var da evimdeki elektronik cihazları da içeren...

Onunla yaptırabilir miyim diye düşünüyorum da...

Teşekkürler...
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt