HTC One'ın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byceom

Üye
    Konu Sahibi
HTC One'ın Türkiye Fiyatı Belli Oldu
[h=1]HTC One'ın Türkiye Fiyatı Belli Oldu[/h]
[h=2]HTC'nin merakla beklenen süper akıllı telefonu One'ın Türkiye'ye ne zaman geleceği ve fiyatının tam olarak ne olacağı belli oldu. Detaylar haberimizde.[/h]23/03/2013 14:45

HTC'nin MWC 2013 etkinliği öncesi 19 Şubat'ta resmen tanıttığı Onemodeli, geçtiğimiz hafta Almanya ve İngiltere gibi büyük pazarlarda satışasunuldu.
One'ın tek parça alüminyum kasasının üretim süreci biraz zorlu bir süreç olarak yorumlanıyor. Kasa kalitesi olarak dikkat çeken One'ın üretimi de bir o kadar zahmetli. Yaşanan ufak gecikmenin ardından firma diğer pazarlara daHTC One'ı satmaya yavaş yavaş başlıyor.
Ülkemizde Nisan ayının son haftasında satışa çıkması beklenen One'ın tamfiyatı da belli olmuş oldu. 1999 TL'den satışa sunulacak olan yeni amiral gemisi, 3 operatör tarafından aynı anda satışa sunulacak.
1.7 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 600 işlemci, hızlandırılmış Adreno 320 grafik ünitesi, 2 GB RAM, 32 / 64 GB dahili hafıza, 4.7 inç büyüklüğünde HD Solux ekran, 4 Megapiksel Ultrapiksel kamera, 2.1 Megapiksel ön kamera, dahili amfiye sahip Beatsses teknolojisi, 2300 mAh batarya, Sense 5.0 arayüzü, Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi gibi özelliklere sahip One, ilk iki günde büyük bir satış başarısı göstermiş durumda.
İngiltere ve Almanya'da iki günde 30 bin satış rakamına ulaşan HTC, satışlarını global olarak artırdığında daha da çok cihaz satarak bu seneyi çıkışla kapamak istiyor.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
o fiyattan satarsan adam gider sgs4 alir tabiki sende satamazsin cihaz. 1400-1500 lira yapin da herkes alsin.

MrTech

MrTech

Üye
S4 ve One kıyaslandıgında birçok fikir degisebilir hem fiyat hemde özellik olarak.

MrExpert

MrExpert

Üye
Belliydi 2000tl olacağı gene müşteri s4 ü tercih edecek...

ka_za

ka_za

Üye
Htc nin saçma sapan satış politikası zaten adindan dolayi s4 önde bari fiayatta bi guzellik yapki insanlar sana yönelsin. Bide ustune daha pahali yapıyor.

yoyofurkan

Üye
htc hep pahalı satıyor s3 1300 lere düştü one x hala 1600

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Bana sorarsanız ?tabiki sormazsınız :D galaxy S4 te 2000'den aşagı olmayacaktır.ikisinin arasında kalsam one'ı seçerim en azından cihazda tip var s4 çok itici geliyor bana

Kerim.

Kerim.

Üye
1999tl ye bunu alacığıma s4 veya laptop+ipod touch4 alırım

WebStyle

WebStyle

Üye
Cihaz Türkiye ye ilk geldiği zaman belli bir alıcısı mutlaka olacaktır. Fiyat düşmeye başladığı zaman satışı biraz daha artar diye düşünüyorum..

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Cok pahali. Ilk cikis fiyati 800$ di

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Şimdi sıradan bir kullanıcı gidecek telefon almaya.Bakacak One da S4 de 2000 lira 'Oo bu s4 8 çekirdekmiş' diyecek ve s4 alacak ve yine samsung satış rekorları kıracak SİNİR BoZuCu:off:

- - - Eklendi - - -

Şimdi sıradan bir kullanıcı gidecek telefon almaya.Bakacak One da S4 de 2000 lira 'Oo bu s4 8 çekirdekmiş' diyecek ve s4 alacak ve yine samsung satış rekorları kıracak SİNİR BoZuCu:off:

prodetör64

Üye
Bence de S4 tutulur .Ama Nexus 5 verilen özellikleriyle çıkarsa 2side alınmazz.

comando_legend

comando_legend

Üye
S4 tasarımcılarını değiştirsin bence

fk555897

fk555897

Üye
Bence fiyat uygun. Babam izin verse alırdım ama malum yeni telefon aldık. Hemen izin vermiyor.

ozakin70

ozakin70

Üye
O 1: tl: yi ikram mi yaptik zannediyorlar ki 2 bin de hic yoktansa adi belli olsun:D

Seglopsi

Seglopsi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: prodetör64

prodetör64

Üye
Google Zaten o fiyattan çıkarır.S4-Xperia Z-Htc One gibi cihazlar çok zor satarlar(Türkiyede).

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Amcama alacağız çıkar çıkmaz ...
Samsung S4 tasarım olarak 5 para etmez benim gözümde . O yüzden Htc one diyorum her türlü ...

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Hoparlor yerleri kenar sekilleri super olmus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt