Htc One X Plus Rom

Sponsorlu Bağlantılar

• 8 Mart 2013
  • 2808 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 8 Mart 2013 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

[ROM][INT]InsertCoin 3.6.5|JB & Sense 4+|APM|EQS|%Battery - xda-developers
    Bizim forumda one x plus adına rom yok galiba one x plusa belki rom yüklemeye gerek yoktur fakat ben üstte verdigim sitedeki romun bizim şuan ki kullandıgımz romdan + ları neler öğrenmek istedim ing çeviri ile birşey anlamadım mümkünse bilen biri bilgilendirebilirmi ?

Ve artık şu Htc bölümü kullanııcıları biraz canlansın yararlı konular açalım yahu :konus:

Yazan: emreli01

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 8 Mart 2013 #2

Mobilator

Mobilator

En son sürüm Superuser (Root yönetim uygulaması) ile geliyor. ADB sürücüleri güncellenmiş. Arayüzde iyileştirmeler mevcut imiş. Batarya bildirimine yüzde eklenmiş vs. şeklinde yenilikler var :)

3. 9 Mart 2013 #3

emreli01

emreli01
    Mm sizce yüklemeye değer mi ? siz ne kullaniyorsunuz orjinal mi rom mu

4. 9 Mart 2013 #4

hmgurbuz2

hmgurbuz2
    Bunu bilmem ama bence viperx roma bir göz atın derim ben.Çok güzel ve çok fazla kişisellestirme imkanı var ben One S'te kullanıyorum.Tavsiye ederim

5. 9 Mart 2013 #5

emreli01

emreli01
    Dediğin rom da neler var ve htc one x plus u için geçerli mi ve plus a nezaman gelecek acaba şimdi rom yükleri m güncelleme ccc gelir ışin yoksa tekrar orjinal e dön ve telefona root yapınca güncelleme alırmı

6. 9 Mart 2013 #6

Berk_Yanar41

Berk_Yanar41
    Arkadaşlar ben telefonu daha yeni aldım bu root falan ne oluyo ? avantajları ve dezavantajları ne ?

7. 9 Mart 2013 #7

hmgurbuz2

hmgurbuz2
    Benim bahsettiğim rom modifiye bir rom yani orijinal romun biraz daha yüksek performans veren ve içinde birçok kişisellestirmenin bulunduğu bir rom.Sanırım one x+ için ViperX+ diye geçiyor malum siteden inceleyebilirsiniz.

8. 9 Mart 2013 #8
  9. 10 Mart 2013 #9

Mobilator

Mobilator
    Benim servislik işlerim var, şu an orjinaldeyim ama Custom ROM atmak isterim ilk fırsatta :)

10. 10 Mart 2013 #10

Mobilator

Mobilator
  11. 11 Mart 2013 #11

epts

epts
    çok gerekli ve başarılı bir çalışma olmuş hocam. Emeğine bereket

Mobilator bunu beğendi.
  12. 12 Mart 2013 #12

emreli01

emreli01
    vay be alt bardan baya bişeyler yapılabiliyor galiba şarj göstergesi değiştirme felanda var :) rom mu bu ?

- - - Eklendi - - -

Ya o değilde neden bizim sitede Htc One X Plus için Rom paylaşan yok ille elin yabancı sitelerinde mi bulacağız

13. 13 Mart 2013 #13

hmgurbuz2

hmgurbuz2
    Evet rom :) Çok güzel eklentiler,kişiselleştirmeler var gerçekten tavsiye ederim.Şu an okul olmasa böyle konular açmayı isterdim ama maalesef şartlar izin vermiyor ama herhangi bir sıkıntı olursa yardım edebilirim :oke:

14. 14 Mart 2013 #14

Mobilator

Mobilator
    Sağol abi, ben teşekkür ederim okuduğun için :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/07/2019 - 20:07