Htc One x e ikinci bir güncelleme daha geldi !

 • 6 Mart 2013
 • 691 Okunma
 • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. bu güncelleme ile şarj da çok bariz bir iyileşme olduğu görülüyor.

  htc az ama öz telefonlar cikartiyor ;)
   


  Yazan: messevim
 2. One x 'de tüm sorunları bertaraf ettiyse gözüm kapalı One'yi almak isabetli bir atış olacak.Hafifden telefona bir ilgi duyar oldum.Gönlümde 920 yatıyordu ki htc'nin son atağı beni benden aldı.Şarj konusunda iyileştirme yapmasıda ayrı bir yanı artık eleştirileri biraz olsun kısar :)
   
 3. bence gözün kapalı al.:) adam diyor WiFi açık sabahtan akşam a mesajlasiyorum üstelik. şarj 1.5 gün rahat gidiyor. zaten akıllı telefonlarin eksi tarafları hep şarjlari olmuştur.
   
 4. Tamamıyla katılıyorum.Ve almak gibi bir niyetimde var.Tek endişem Kamera, kaç Mp olduğu konusunda kafa karıştırıcı.Ultrapixsel ise yeni bir anlayış en azından bir incelemek lazım.Kamera yanıyla da memnun ettiği vakit gözüm kapalı almam için nedenim kalmıyacak :) Fiyat olarak Türkiye'ye gelişi biraz yüksek geldiği gibi almak biraz kazığa oturmakla bire bir.En azından ilk partın dağıtılmasını beklemekde var işin ucunda :)
   
 5. aynen öyle. vatan bilgisayar da 8megapixel olarak geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam. bakmanız da fayda var ama.:) şahsen ben yeni bir telefon alacak olursam tercihim her zaman için htc olurdu.:)
   
 6. İlk partların elden çıkmasını beklemek lazım.Mutlaka sorunlar çıkacakdır.Sorunlar tabi her zaman olduğu gibi anında yansıyacakdır.Symbian'da bunu yapmadım bu kez tedbirli olmakda fayda var.Fiyat 2-3 katı çöpe atmak delilik olur :) Sorunların çözümü artık alabileceğim kanısına bir + olarak gelecekdir.Şimdilik acele etmiyorum.Lumia düşüncem Htc'ye fazlasıyla kaydı diyebilirim :) Vatan ve Teknosa fiyatı şişiren tekno marketlerden bir kaçı Vodafone veya Turkcell olarak bir düşüncem var.Şimdilik zaman diyelim en fazla 1 ay olur yetmedi 2 ay :)
   
 7. Bu güncellemeyi bnde yaptm da ne gbi değişiklik oldugunu anlayamadm :hmmm
   
 8. Sanırsam 4 megapixel.HTc bunu 4 ultrapixel olarak tanıtıyor bunun sebebi ise sensorlerdeki rgvlerib yan yana yerine üst ıste dizilmesi bunda daha büyük pixeller sayesinde düşük ışıkta bile mükemmel çekmenizi sağlıyor
   
 9. Bende one x plus kullanıyorum kesinlikle tavsiyemdir durumu olana

  - - - Eklendi - - -

  C7 den sonra faytondan lamborghini e binmiş gibiyim :-D
   
 10. ne kadar güzel özetledin konuyu.:)

  - - - Eklendi - - -

  yenilikçi bir deneyim olmuş. bakalım kullanıcıları ne derecede beğenecek bu yeniliği

  - - - Eklendi - - -

  aynen öyle. deneme tahtası bizler olmayalım.:) mitlet kullansın artı ve eksilerini görsün sonrada bariz bir sorunu yoksa bizde kismetse terfi ederiz ona..:)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 07:53