Yardım HTC One M8S 6.0.1 root atamıyorum acil yardım !

Sponsorlu Bağlantılar

Parimli

Parimli

Üye
Arkadaş demeden önce ben yapmayı denedim fakat yüklenmedi ekran karardı sadece bekledim biraz hiç bir şey olmayınca cihazı kapatıp yeniden açtım. Yani o romu twrp ile kuramam fastboot ile pc den kurulum yapabilirim doğru mu anladım? Bir de cihaza orjinal recovery kurucam ve relocked yapıcam bunu da doğru anladım değil mi? Bu işlemleri yapmadan o romu kuramam eğer doğru anladıysam.
Verdiğiniz romu indirdim rar dosyası cihazımın kendi depolama alanında mevcut.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Arkadaş demeden önce ben yapmayı denedim fakat yüklenmedi ekran karardı sadece bekledim biraz hiç bir şey olmayınca cihazı kapatıp yeniden açtım. Yani o romu twrp ile kuramam fastboot ile pc den kurulum yapabilirim doğru mu anladım? Bir de cihaza orjinal recovery kurucam ve relocked yapıcam bunu da doğru anladım değil mi? Bu işlemleri yapmadan o romu kuramam eğer doğru anladıysam.
Verdiğiniz romu indirdim rar dosyası cihazımın kendi depolama alanında mevcut.

Aynen öyle o rom cihazım original stock rom'u , o yüzden bu şekilde kuruluyor. Eğer original recovery yüklersen hafıza kartına atıp stock rom'u fastboot ile de yükleme yapabilirsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Parimli

Parimli

Üye
Orjinal recovery i nasıl kurucam peki ustam

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Orjinal recovery i nasıl kurucam peki ustam

İlk önce cihazı relocked yapıp öyle dene olmaz ise o zaman stock recovery diye verdiğim siteden indirip google ile nasıl kurulacağını öğrenir kurarsın.

Parimli

Parimli

Üye
Tamam hocam teşekkür ederim :)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Tamam hocam teşekkür ederim :)

Yada bak şöylede yapabilirsin. Android 6 nandroid twrp backup bulup twrp ile original rom'a dönebilirsin. Böyle daha kolay olur. Cihazına uygun nandroid backup bulmalısın.

Parimli

Parimli

Üye
Son dediğinizi hiç denemedim bilmiyorum. Yukarıda verdiğiniz marshmallow romu orjinal değil mi ki?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Son dediğinizi hiç denemedim bilmiyorum. Yukarıda verdiğiniz marshmallow romu orjinal değil mi ki?

Original rom Google'da ara nandroid backup yükleme yada twrp backup yedekleme ve yükleme diye

Parimli

Parimli

Üye
Usta ben cihazı relock yaptım ve şuan twrp ye giremiyorum. Romu nasıl kurucam fastboottan mı?
Birde cihaz şuan açılmıyor usta direk bootloader menüsüne atıyor
hocam bana stock recovery linki verebilir misiniz acil cihaz açılmıyor

Üst Alt