HTC One M8'e terfi ettim!

• 22 Ağustos 2014
  • 904 Okunma
  • 30 Cevap

1. Galaxy S5'e çin malı plastik oyuncak gözüyle bakan biri olarak HTC'yi tercih ettim. Haklıymışım da. :smdance:

Yazan: abandonware
  2. Hayırlı olsun:)

abandonware bunu beğendi.
  3. teşekkürler dostum :D bu arada, omega yağ asitlerinden mi esinlenerek nickini omg yaptın yoksa oh my god falan mı :hmmm

Dede ve 0MG90 bunu beğendi.
  4. Yeri değil :D
    Sende HTC'densin artık hoşgeldin :D

5. Allah bizi de htc m8 sahibi yapar insallah :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Hayırlı olsun ben de telefonum bozuldu sanıp Nokia 130 alırım diye sevinmiştim :D

7. tamam :D ben zaten htc evo 3d'den one m8'e geçiş yaptım dostum :D 3 yıllık htc kullanıcısıyım yani yeni değil :D[DOUBLEPOST=1408725117,1408725092][/DOUBLEPOST]
    sen daha iyilerine layıksın kardeşim :)[DOUBLEPOST=1408725181][/DOUBLEPOST]
    o kadar iyi bir cihazın varki, bozulması bile bazen mutlu edebiliyor anlaşılan, kıymetini bil :D

-Empat- bunu beğendi.
  8. htc w8 bekleseydin... :( :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Hayırlı olsun, güle güle kullan.

10. Hayırlı olsun, memnun kalırsın umarım.

Samsung ile gönderdi
  11. Hayırlı uğurlu olsun

12. Hayırlı olsun. Deneyimlerini paylaş :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. w8'i napcam ben ya :sirit: android daha iyi bir tercih, şuan için.[DOUBLEPOST=1408796591,1408796572][/DOUBLEPOST]
    :tşk:[DOUBLEPOST=1408796609][/DOUBLEPOST]
    teşekkürler, inşallah :)[DOUBLEPOST=1408796626][/DOUBLEPOST]
    :tşk:[DOUBLEPOST=1408797359][/DOUBLEPOST]
    sana hoşuma giden bir şey yazayım; HTC, avrupa, amerika, orta asya ya 2.27 GHz işlemcili cihazını satıyor, antutu değeri 29500 puan. Uzak doğu ülkelerine ise 2,5 GHz işlemcili cihazını satıyor, onun antutu değeri ise galaxy s5'ten birkaç yüz puan yüksek, yani 36300 puan.. Benim cihazı satın aldığım site ise (istanbul bilişim) cihazı tayvandan ithal eden bir ithalatçıyla antlaşmış yani benim cihazım 2,5 GHz'lik olan sürüm :) şanslıymışım :) kamerası hakkında yorum yapacak olursam, gece çekimlerinde ise neredeyse gözümün gördüğünden daha iyi ışığı algılıyor (abartmıyorum), fakat dezavantaj olarak yalnızca 2,289x1,712'lik bir resim çözünürlüğü sunduğundan (4K çözünürlüğe denk bile değil) zoom'u daha az yapabiliyorsunuz. Ben zoom meraklısı olmadığımdan beni pek ilgilendirmiyor tabi ama yinde fotoğraf kalitesi, çözünürlüğün düşük olduğunu unutturacak kadar iyi. Ayrıca cihazın ekranı fu ll hd super lcd3 oluncada resmi açıp cihazı önünüze koyuyorsunuz vede görüntü kalitesinin arasında kaybolup gidiyorsunuz.. Çektiğiniz fotoğraflara çokda fazla zoom yapmayacaksanız kesinlikte harika bir kamera deneyimi yaşayabileceğinizi düşünüyorum.. Hoperlörlere gelince; böyle temiz, berrak, baslı bir sesi nokialarda bile duymadım diyebilirim, benim beats by dre urbeats kulaklıklarıma oldukçan yakın kalitede bir ses sunuyor.. Metal kasanın güzelliğini hiç saymıyorum bile.. Cihazı resmen önüme koyup izliyorum, gerçektende hem sade hemde mükemmel bir tasarımı var.. Şimdilik bu benden kadar :)

14. Hayırlı olsun güle güle kullan :D

15. :tşk:

16. Hayırlı olsun yeni cihazın :)

17. :tşk:

Bahadir_fb bunu beğendi.
  18. Galaxy'i ben de sevmem -.-
    Hayırlı olsun

19. Hayırlı olsun

Mobil cihaz ile gönderdi