htc one güncelleme problemi

Sponsorlu Bağlantılar

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
htc one güncelleme problemi

Güncelleme sırasında böyle kalıyor. Şuanki sürümü 4.4.3 ancak bi sonraki güncellemeyi yaptığımda böyle bir hata alıyorum. Güncellemeyi silip tekrar indirdim aynı kalıyor. Batarya %100 olsada aynı hata. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bu batarya hatası değil, Android çekirdeğini kompile yeniden yüklemeyi dener misin bir?

silivriserdar

silivriserdar

Üye

Güncelleme sırasında böyle kalıyor. Şuanki sürümü 4.4.3 ancak bi sonraki güncellemeyi yaptığımda böyle bir hata alıyorum. Güncellemeyi silip tekrar indirdim aynı kalıyor. Batarya %100 olsada aynı hata. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Cihazının tam bilgileri gerekli, onun için cihazını kapat sonra ses kısma ile birlikte power tuşuna basılı tutarak aç.

Sonra usb kablosu ile cihazı PC'ye bağla mavi yanan fastboot üzerine ses kısma tuşu ile gel ve power ile onayla sonra PC'de bir ses daha gelecek.

Fastboot kırmızı yanacak. Sonra
Mini Adb klasörünün içine girip shift tuşuna basılı tutarak mouse ile sağ tıklayıp komut penceresini burada aç deyin.

Ve aşağıdaki komutu girin.
Kod:
fastboot getvar all

İmei hariç diğer bilgileri burada paylaşırsan cihazına tam uyumlu yazılımı bulurum. Sende yüklersin düzelir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt