htc one 4.3 güncellemesi hakkında yardımlarınızı bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

jatvalca

jatvalca

Üye
    Konu Sahibi
htc one 4.3 güncellemesi hakkında yardımlarınızı bekliyorum
arkadaşlar merhabalar iyi forumlar
1 ay önce htc one aldım.Telefonumda kasa açıklığı ölü piksel ve pembe mor kamera çekimlerinin hiç biri yok çok şükür.Yazılım 4.2 4.3 güncellemesinin geldiğini hatırlattı cihaz ama biraz internette araştırmama göre sorunlar olduğu hakkında yorumlar var
şarjın çabuk bitmesi çünkü bana 1.5 gün gidiyor mevcut şarjım
pembeleşen kamera sorunu
şimdi bu sorunlar acaba donanımsalmıdır yazılımsalmıdır?
çünkü bugün 4.4 kitkatın geldiğini öğrendim fakat incelememde kitkatı hiç beğenmedim
sizce 4.3 yüklemelimiyim yoksa 4.2 ile yola devammı edeyim telefondan hiç bir şikayetim yok
değerli yardımlarınız için şimdiden teşekkürü borç bilirim

dranq

dranq

Üye
bende aynı sorunlardan muzdariptim. şimdi kvk ya gönderdim düzeltilmesini bekliyorum. 4.3 güncellemesinden sonra oluşan sorunlardan bir tanesi de wi fi sorunu sadece pembeleşme ve şarjın az gitmesi konuları yok ama 4.4 güncellemesinden sonra bunların hepsinin giderileceği haberlerini okudum sonuç olarak kullanıcılar bunun hakkında çok şikayet ediyorlar. kitkat ı neden beğenmedin onu anlamadım ? şarj olayını bir nebze çözüyorlardı ve wifi sorununu da tabiki.

jatvalca

jatvalca

Üye
    Konu Sahibi
Kitkatı Youtube den izlediğim videolar nedeniyle sevmedim ikonları görünümü felan hoşuma gitmedi oblio 7 inçlik tabletteki görüntüyle aynı basit geldi bana bugünkü araştırmalarda ekran görüntüsü değişmiyor yönünde kararsızım vallahi

dranq

dranq

Üye
ekran görüntüsü derken duvar kağıdından mı bahsediyorsun.?

jatvalca

jatvalca

Üye
    Konu Sahibi
Yok duvar kağıdı değil ikonlar giriş ekranı felan hiç hoşuma gitmedi.bu haliyle daha güZel

Üst Alt