HTC Malzeme kalitesi hakkında yardım?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlısı olsun ve en iyisi olsun olmuşken One X de olsun :D One S de çok iyi :oke:

Evet kardeş biliyosun daha öncede One s ve SII arasında kalmıştım ama, hani benim için telefonun marifetleri ile kalite de önemli mesela One X'i aldım diyelim 1metreden yere düşünce öyle hemen pert olacaksa ne anladım bu işten, o yüzden dayanıklılığını da merak etmiştim sağolsun arkadaşlar benim tatmin edici yorumlar yaptılar inşallah zamanı gelince HTC'nin üst düzey bi cihazıyla HTC bölümündeki yerimi alacağım, ama bu biraz zaman alacaktır mağlum askerlik :)

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Evet kardeş biliyosun daha öncede One s ve SII arasında kalmıştım ama, hani benim için telefonun marifetleri ile kalite de önemli mesela One X'i aldım diyelim 1metreden yere düşünce öyle hemen pert olacaksa ne anladım bu işten, o yüzden dayanıklılığını da merak etmiştim sağolsun arkadaşlar benim tatmin edici yorumlar yaptılar inşallah zamanı gelince HTC'nin üst düzey bi cihazıyla HTC bölümündeki yerimi alacağım, ama bu biraz zaman alacaktır mağlum askerlik :)

Anladim..Htc bu sonuçta iPhone mu ki 1 metreden yere düşünce parçalansin :D

FK5896

FK5896

Üye
ben htc telefonumu o kadar yere düşürdüm hep parçalandı diyerek gözümü yavaşça açıyordum ama telefonda tık yok:) vee bu güne kadar donanımsal hiçbir arıza yaşamadım..

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
ben htc telefonumu o kadar yere düşürdüm hep parçalandı diyerek gözümü yavaşça açıyordum ama telefonda tık yok:) vee bu güne kadar donanımsal hiçbir arıza yaşamadım..

wallaha mı :) ahanda HTC bir artı daha aldın benden yaw :) şöyle tablet telefon melezi Samsung'un Note 2'si gibi bir canavar çıkarsa da HTC hemen alsak :) :)

• Beğen
Tepkiler: FK5896
hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
wallaha mı :) ahanda HTC bir artı daha aldın benden yaw :) şöyle tablet telefon melezi Samsung'un Note 2'si gibi bir canavar çıkarsa da HTC hemen alsak :) :)

Çıkardı bile : Butterfly J süper telefon.Daha tanitilmadi ama çıkacağı kesin..

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Çıkardı bile : Butterfly J süper telefon.Daha tanitilmadi ama çıkacağı kesin..

haa onu biliyorum gerçekten muhteşem cihaz özelliklerini okumuştum ama askerlik sorunumdan dolayı o cihaz bana gelmez ben 15 ay bekleyimde 15 aydan sonra bakarız :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
15 ay sonra ne cihazlar çıkar:)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
15 ay sonra ne cihazlar çıkar:)

ha valla :) gerçi Samsung ve iphoneye bi türlü ısınamadım ama '''HTC al beni hadi hadi alsana al beni''' diyor adeta ama 15 aya HTC 15 tane telefon çıkarır :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Htc ikisindende iyidir sağlamlık olarak:)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Htc ikisindende iyidir sağlamlık olarak:)

aman sağlam olsun ki; ben 1 dk telefonu yanımdan ayırmam, gece beraber yatarız telefonumla ama sabah genelde yerde bulurum kendisini :D o yüzden sağlam olmalı :D

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
aman sağlam olsun ki; ben 1 dk telefonu yanımdan ayırmam, gece beraber yatarız telefonumla ama sabah genelde yerde bulurum kendisini :D o yüzden sağlam olmalı :D

iyi sen en azından bulabiliyorsun onu bulamayanlarda var :ehe

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi

iyi sen en azından bulabiliyorsun onu bulamayanlarda var :ehe

hehe :D bilmem miiii bi keresinde yine telefonla uyumuşum belli yani gece uyumadan genelde başucuma şarja takar koyardım baktım şarjın ucu boş :D kesin koynumdadır dedim ara ki bulasın :D yatağı alt üst ettim yok :D nerde nersiniz :D yastığın yüz kısmı varya yastığın yüzünün içinde buldum telefonumu :D :D :D

yattaman05

Üye
nokia dan sağlam olduğuna inanmam benim eski telefon nokia 500 basketbol potasının üzerinden düstü birsey olmadı kapanmadı bile , sen htc için bu garantiyi veriyomusun :)
nokia 500 htc yimi kiyasliyon htc nin akilli telefonu ile nkia n9 at o potadan bakim noluyo o n9 un haline :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt