HTC M8 Bİ YARDIM EDERMİSİNİZ?

Sponsorlu Bağlantılar

onur027

onur027

Üye
    Konu Sahibi
HTC M8 Bİ YARDIM EDERMİSİNİZ?
aRkadaşlar.marshmallow guncellemisi geldi cihaza indiriyorum.yeniden baslat diyince twrp ile başliyor cihaz.manuel yukliyim dedim cihazda hicbiyerde inmiş güncellemeyi bulamadim.cihazim s-on ve rootludur.bu twrp yi devre disi birakip guncellemeyi yüklemenin bir yolu yokmu.ne yapmam lazim acaba?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
S-OFF + UNROOT + Stock ROM atıcaksın daha sonra tekrar ROOT vb işlemleri yapabilirsin

• Beğen
Tepkiler: onur027
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
DAHA KISA BİR YOLU YOK YANI ÖYLEMI

bütün üreticilerin uyguladığı anti ROOT gibi bir şey üzerinde oynanmış cihaza güncelleme vermezler çünki sistem dosyalarıyla oynandığı için gücelleme yüklnemesi BRICK riski taşıyor

onur027

onur027

Üye
    Konu Sahibi
bütün üreticilerin uyguladığı anti ROOT gibi bir şey üzerinde oynanmış cihaza güncelleme vermezler çünki sistem dosyalarıyla oynandığı için gücelleme yüklnemesi BRICK riski taşıyor

guncelleme geliyor iniyor yuklensinmi diyor tamam diyorum yeniden baslat diyince twrp olayi bozuyor :) . teşekkur ederim ilgilendigin için.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
guncelleme geliyor iniyor yuklensinmi diyor tamam diyorum yeniden baslat diyince twrp olayi bozuyor :) . teşekkur ederim ilgilendigin için.

rica ederim ama TWRP ile alakası yok tamamen ROOT ile alakalı hatta Samsung cihazlarda ROOT varken güncelleme kontrolüne bile izin vermiyor

• Beğen
onur027

onur027

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim ama TWRP ile alakası yok tamamen ROOT ile alakalı hatta Samsung cihazlarda ROOT varken güncelleme kontrolüne bile izin vermiyor
Dogru diyosun guncellemeye izin vermez evet ben beklemiyodum ama nasi olduysa guncelleme geldi cihazima.daha suan yazilin dosyasi netde mevcut bulamadim.olsaydi indirip twrp ile yukleyecektim ama daha yok piyasada.ugrasmaya usendim an bastan bu islemler.biraz bekliyeyim belki net e duser yakinda yazilim doayası

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Dogru diyosun guncellemeye izin vermez evet ben beklemiyodum ama nasi olduysa guncelleme geldi cihazima.daha suan yazilin dosyasi netde mevcut bulamadim.olsaydi indirip twrp ile yukleyecektim ama daha yok piyasada.ugrasmaya usendim an bastan bu islemler.biraz bekliyeyim belki net e duser yakinda yazilim doayası

5 den 6 ya geçiş ise Stock ROM olarak düşer yine dediğim yola çıkmış olur ama eğer küçük bir güncelleme ise de hiç düşmez :ehe

onur027

onur027

Üye
    Konu Sahibi
5 den 6 ya geçiş ise Stock ROM olarak düşer yine dediğim yola çıkmış olur ama eğer küçük bir güncelleme ise de hiç düşmez :ehe
degil bildigin 1.21 gb marshmalow sense 7 guncellemesi geldi bana bu halde :) indiriyorum da indigi yeri de bulamadim :)

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye

Buradan pc yardımıyla yükle kardeşim

• Beğen