htc legend almayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

awedawed

Üye
    Konu Sahibi
htc legend almayı düşünüyorum
Türkiyede sanırım sadece doğubank gibi mekanlarda satıldığı için şüpheliyim acaba servis ağı nasıldır bi sorun çıkarsa ne yaparım gibi düşünceler yüzünden sürekli erteliyorum acaba kullanan arkadaşlar var mı legend veya hero ? Bi de android uygulamalar ücretli mi telefonu kırma gibi durumlar var mı ? Yurtdışından getirtsem sorun olur mu ? Android oyun ve uydulamaları ücretsiz bulabileceğimiz adresler var mı? cevaplarınızı bekliyorum
şimdiden teşekkürler

awedawed

Üye
    Konu Sahibi
cevap yok mu ???

61semih

61semih

Üye
akrdesım cıhaz super ınceledıgım kadarylakı sonucta htc uygulama ve oyun seının ıcın oncelıklıkyse ıphone tercıh eteceksın oyun ve uygulama ( havadurumu borsa harıta vs gbı ) temel uygulamarı rahatca bulabılırsın ama oyuna ıs gelınnce ıphone ı kımse gecemez ve umdugunu bulmazsın kı unutma bu bır ppc oyun makınesı degıl senınde bıldıgın gıbı yerınde olsam hıc dusunmezdım yurtdısından getırınce pasaportla sanırım bır kayıt ıslemı var (emın olmamakla beraber) bu konuda da tek bunu soylıyebılırım

awedawed

Üye
    Konu Sahibi
sayın smhnlgn cevabınız için çok tşekkrler ancak ben sadece oyun için düşünmüyorm bir de htc nin türkiyedeki servis ağı nasıldır bir sorun çıkarsa yurtdışından getirtmiş olmam sorun olur mu onu merak ediyorum cevaplayan olursa şimdiden çok tşkkrler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...