HTC kullanıcıları mutlaka okusun

Sponsorlu Bağlantılar

uluzat

Üye
    Konu Sahibi
HTC kullanıcıları mutlaka okusun
arkadaşlar önemli bir şey paylaşmak istiyorum.

HTC One, HTC nin amiral bir modeli. markanın prestijini yansıtmak için en önemli kozu. henüz tahtını yeni bir modele devretmedi.

bir yıl önce HTC one s de amiral modelleri arasında yer almıştı. bilindiği üzere htc one s daha yeni sayılabilecek 1 yılını doldurmuş bir cihaz. kendi başlığımızda htc nin one s için yükseltmeleri durdurduğunu üzülerek değerlendirmekteyiz. aklımıza şöyle bir şey geldi. bu durumun ne kadar yanlış olduğunu sosyal ortamı kullanarak htc ye bildirmek için dün gece kısa bir süre içerisinde fazla detaya girmeden bir web sitesi açtım.

sizden ricam bir htc kullanıcısı olarak hareketimize destek vermeniz. ankete oy vermek ve isim listesine adınızı yazdırmak için mesaj kutusunda adınızı ve email adresinizi yazın yeter. herhangi bir kayıt işlemi gerekmemektedir.

oluşturulan siteye ulaşmak için >>

donanımhaberde one s için oluşturulan başlık

Uruloki

Uruloki

Üye
one s e amiral gemisi diyemezsiniz orta sınıf bir cihazdır şimdi one x kullanıcıları olan biz 4.3 ü büyük bir ihtiamalle alamayacağız e biz ne yapalım normalde çok rahatlıkla sense 5.5 i kaldırabilecek bir cihaza sahibiz ama maalesef resmi olarak bu sunulmayacak birde şöyle bakın cihaz piyasaya 18 ay önce çıkmışsa htc zaten güncelleme vermiyor(android yasası gibi bir şey her üretici böyle)

uluzat

Üye
    Konu Sahibi
one s e amiral gemisi diyemezsiniz orta sınıf bir cihazdır şimdi one x kullanıcıları olan biz 4.3 ü büyük bir ihtiamalle alamayacağız e biz ne yapalım normalde çok rahatlıkla sense 5.5 i kaldırabilecek bir cihaza sahibiz ama maalesef resmi olarak bu sunulmayacak birde şöyle bakın cihaz piyasaya 18 ay önce çıkmışsa htc zaten güncelleme vermiyor(android yasası gibi bir şey her üretici böyle)

one s çıktığında amiral modellerin yanında yer almıştı dedim. amiral demedim. bu mesajı yazmamdaki ve siteyi oluşturmamda ki amaç haklı olarak elimizdeki cihazın imkanları ölçüsünde güncellemeleri alabilmesi içindir. burada donanımsal olarak bakıldığında htc one s için konuştuğumuzda haklı olduğumuzu biliyoruz. htc kullanıcıları olarak bir nebze sesimizi duyurmak istedik o kadar. ayrıca daha 18 ay olmadı diye biliyorum. hangi htc modelini kullanırsak kullanalım önemli değil ortada markanın politikasına karşı bir rahatsızlık var biz onu dile getirmek istiyoruz.

Uruloki

Uruloki

Üye
one s çıktığında amiral modellerin yanında yer almıştı dedim. amiral demedim. bu mesajı yazmamdaki ve siteyi oluşturmamda ki amaç haklı olarak elimizdeki cihazın imkanları ölçüsünde güncellemeleri alabilmesi içindir. burada donanımsal olarak bakıldığında htc one s için konuştuğumuzda haklı olduğumuzu biliyoruz. htc kullanıcıları olarak bir nebze sesimizi duyurmak istedik o kadar. ayrıca daha 18 ay olmadı diye biliyorum. hangi htc modelini kullanırsak kullanalım önemli değil ortada markanın politikasına karşı bir rahatsızlık var biz onu dile getirmek istiyoruz.

ben zaten bunun farkındayım aynı olayı biz samsung galaxy tab 10.1 için yaptık ama değişen hiç bir şey olmadı ama size önerim gibi sitelerde imza kampanyalarına katılmanız ki htc one s için böyle bir şey vardı ve bende katılmıştım

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
Ya bi bırakın nasıl 4.1 ile yetinemiyorsunuz biz ics bile alamıyoruz (desire hd)

uluzat

Üye
    Konu Sahibi

ben zaten bunun farkındayım aynı olayı biz samsung galaxy tab 10.1 için yaptık ama değişen hiç bir şey olmadı ama size önerim gibi sitelerde imza kampanyalarına katılmanız ki htc one s için böyle bir şey vardı ve bende katılmıştım

galiba haklısın tavsiye ettiğin platform bu iş için daha uygun. önerilerin için teşekkürler.