Htc Explorer İçin Stabil Sorunsuz Ve En Önemlisi Pil sorunu asla olmayan room Önerirmisinz

Sponsorlu Bağlantılar

newaxe42

Üye
    Konu Sahibi
Htc Explorer İçin Stabil Sorunsuz Ve En Önemlisi Pil sorunu asla olmayan room Önerirmisinz
Merhanalar Htc Explorer adlı telefonum var nerdeeyse 1 haftadır room yüklemekden bıkdım 30 35 adet yüklemisimdir ama hiç birisi olmadı sizden istegim htc explorer telefonu olanlar için söylüyorum bana custom room tavsiye edermısnız suana kadar denedigim roomlarda kı asıl sorun Pil göstergesi ve düşüşü romu kurdukdan sonra pile bakıyom 7d 2s yani 7 dk 2 sanie yazıyo &70 yenile diyorum 7d 3 s oluyo neyse orası stabil olması gerek mesela 3 gün 23 dk 22 sanie v.s gibi kapatıp açıyorum telefonu 70 den 68 oluyo tekrar kapanıp açyom 71 oluyo sonra stabil olyo 70 71 70 71 sonra 2 saatte sarja takyom bi oyun oynuyom toplam 8 dk oynadım &100 den &89 a inmiş aşırı iniş var Demem O Ki şarj sorunu olmayan acil stabil custom room lazım Lütfen Yardımcı Olun Şimdiden Allah Razı Olsun
Not:Android sürümü yüksek olsun en az 4.0.3 clash of clans adlı oyunu oynuyom 2 aydır büyük bir emegim var sırf o yüzden room lazımGüncel+++ cevap veren

Son düzenleme:
heathrow

heathrow

Üye
Bilsem yardımcı olurdum. HTC'de genel bir şarj sıkıntısı var zaten galiba.

UP :D

Üst Alt