HTC Explorer Gameloft Sorun

• 27 Eylül 2012
  • 806 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bi kaç gün önce bu telefonu aldım . Her türlü (destekleyen desteklemeyen oyunları açıyor ) ama gameloft oyunlarına gelince bir türlü açamadı . 2 oyun bana cinnet geçirticek birisi Asphalt 7 diğeri Moder Combat 3 şimdi diyeceksiniz telefonun desteklemiyor fakat youtube da bu oyunu oynayan kişiler var yani çalışıyor. Önce Asphalt 7 yi anlatayım apk yi kurdum sonra obb yi attım oyunu açtım checking lisance yazısı çıktı ve oyun masa üstüne attı. Modern Combat 3 te ise uygun apk yi buldum yükledim . sd dosyasını android/data/ nın içine attım oyunu açtığımda "your device is not compatible with this game " dedi . Ama bunu oynayan insanlar nasıl oynuyorlar ? Telefonum root lu değil ve bu oyunları root suz açmanın yolu var mı ? Yorumlarınızı merakla bekliyor olacağım

Yazan: !berkay?
  2. Yokmu yardım edecek ?

3. explorerda oynayabilrceğini zannetmiyorum.. oysadanda oyundan keyif alamassın zaten :( kısacası angry birdse devam..

4. o oynayanlar custom rom yada oc gibi işlemlerden sonra oynuyor olabilirler.
    asphalt 7 sorunu lisanstan başka bir apk denemekte fayda var.
    mc3 ise htc one x'te de aynı hatayı veriyordu. sayısız apk dosyasından sonra bir tane buldum.

ancak başka apk'ler denerken sd dosyalarını yedekleyin kimi apk'ler birden siliyor sd dosyalarını.

5. Asphalt 7 nin offline versiyonunu bulup üzerine yükle olur belki

6. ee sonuç? oldumu bari :hmmm

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 16:53