Htc Desire X Root Locking

Sponsorlu Bağlantılar

smtcn123

Üye
    Konu Sahibi
Htc Desire X Root Locking
Rootu geri nasıl alabiliriz. Yani tekrardan kitleme

burhankoxp22

Üye
bu soruyu google de HTC relocked. diye ara gerekli bilgiye rahat ulaşırsın yapamazsan forum dan mesaj at ama haberin olsun kilidi kaldırmadan önce locked yazıyor kaldırınca unlocked yazıyor tekrar kilitleyince locked yerine relocked. yazıyor belli oluyor yani. not telefon tamir ve programcısıyim

samtrat

samtrat

Üye
kardeş ben telefonu s off yaptım bot menüsüne girince unlocked yazıyor tellefona cwm da yükledim super user de yükledim ama root gerektiren programı yüklüyorum root istiyor superuserişini görmüyor 3 aydır her yolu denedim bi türlü root yapamadım. superuseri kaç defa kaldırıp cwm ile kurdum aynı.. resmen uyuyor madem telefoncusun çözümü söyle bilgini görelim ... root ve rom işlemlerini anlatma yalnız çünkü her türlü root ve rom bende mevcut bende bu işle uğraşıyorum ama desire x ömrümü yedi .... bekliyorum..

burhankoxp22

Üye
kardeş hallederiz unlocked yapmışsın recovery yüklü zip dosyasını. yüklemeyi de biliyorsun ama sisteme uygun root dosyası değildir sen telefonuma rom yükledin mi yükledisen android sürümü kaç bana hiçbir bilgi vermeden yardım istiyorsun rom yükledisen bana rom un linkli ni ver bana yardımı olacak her türlü bilgiyi ver gerekirse roma rootu tekrardan editleyip veririm özelden mesaj at bu bilgiler için forumdan hiç tanımadığım 4 kişinin telefonununa root unlocked rom yükledim seninkine de çare buluruz ama yok bilgini görelim vslafina hiç girme normal insanlar gibi yardım istesen daha iyi olmaz mı herkesin yapamadığı şeyler olabilir bak ben linux c# grafik donanım bir çok kodlama dilini biliyorum bu benim üniversite bitirdiğim anlamına gelmez daha lise yi açık dan bitirme ye uğraşıyorwm aynı anda telefon tamircisi yim bu kadar bilgim var ama bak bende diyorum ki ben çok az bilgim var diyebiliyorum :-) herkesin yapamadığı birşey vardır iyi forum lar

samtrat

samtrat

Üye
bende kendi çabalarımla öğrendim kardeş linux a merakım var biraz kullandım ama kodlarıyla hiç uğraşmadım genel anlamda şuan android üzerine yoğunlaştım ama htc ilk defa kullandığım bi telefon olduğu için biraz uğraştırdı . unlock yaptım cwm yükledim eyvallah super userin de son sürümü olan 3.1.2 olması lazım onu da yaptık ama hala rootsuz diyor . gelde kırma şimdi.. samsung telefonu kullanmak istemiyorum ama root işi en basiti samsungda yani... olmazsa küçük bi galaxyh mini alırım bunu da böyle kullanırım... ayrıca autoit programı ile küçük bi çalışma yapıyorum eğer istediğim performansı verirse hiç root atma bilgisi olmayan biri bu çalışma sayesinde telefonu otomatik rootlayacak şimdilik üzerinde çalışıyorum ... bitire bilirsem bikaç telefoncu arkadaşa verecem eğer stabil onayı alırsam dağıtacam .. neyse sana ben pm den mesaj atayım...

burhankoxp22

Üye
o yaptığın programların gelişmiş olanları var ama her sürüm ve her marka değişik olan telefon iç'n ayrı root gerekiyor işin çoook zor diyebilirim ben bile yapmaya cesaret edemem :-) allah gani gani sabır versin :-D

samtrat

samtrat

Üye
allahrazı olsun samsung la başlarsak pek problem yaşanmaz gibi geliyor herşeyi katılımsız yapacam kurulan pc de hiçbir eklenti istemeden (java net4)gibi hepsini pakket halinde otomatik kurulum yapıp işlem yapacak ... bilmiyorum ya biraz uğraştırır ama belki iyi bişeyler yaparız . şansımıza ne gelirse...

Üst Alt