HTC DESIRE v GLAXY s2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
HTC DESIRE v GLAXY s2
Merhaba arkadaşlar.
Biraz önce youtube da video aradım ama bulamadım. Biraz yardımcı olur musunuz video konusunda ?
Ve birde hangisi? ve neden? ve +ları ve -leriyle öğrenebilir miyim?

:oke:

silver021

silver021

Üye
Dailymotion sitesinden bakabilirsin. galaxy s 2 htc desirela karsilastirilamiycak derecede müthiş bir donanimi var. ancak fiyatina göre htc desire daha makul. fiyati 1000tlmiydi neydi. telefonda cok fazla grafik koyulmuş. çok hizli sarji bitior ben bi ara kullandim. eger sarj sikintisini düsünmezsen htc desire alman daha mantikli fiyatina göre. galaxy s 2 daha turkiye pazarina girmedi sanirsam.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
şarzın veya türkiye'de satışa girmesinin önemi yok. internette hangisi daha hızlı?
bir de multimedia(oyyun vide resim vs)da hangisi daha iyi?

----------Eklendi @ 23:49:47 ---------- Yazıldı @ 22:55:36 ----------

erken uyumalıyım yarın çok önemli bir gün. cevaplara yarın bakarım. şimdiden teşekkürler.

61semih

61semih

Üye
desire hd ile karsışlastırsan tamamda gs2 herturlu pıyasadakı en ıyı 3 4 telefondan birisi htc evo 3d,lg olumpus motorola atrıx 4g ıle kıyaslanır ancak +ları cok açık zaten bu konuyla ılgılenıyorsan bakmış olmalısın ozellıklerıne

hoss

hoss

Üye
galaxy s2 daha yeni model ve barindigin teknolojik özellikleriyle daha iydir

61semih

61semih

Üye
ayın 25 ınde korede ılk defa satısa cıkacak olan bır telefon daha cıkmasına turkıyeye gelmesıne uzun sure olan bır telefonun yarattıgı etkıye bakarmısınız kac haftadır gs2 konusuluoy kıyaslanıyor,kıskanılıyor :D

hoss

hoss

Üye
herseyi anlarimda bu telefonu n8 le kiyaslayanlari bir türlü anlamiyorum biri son model mercedes digeri dogan slx :)

• Beğen
Tepkiler: 61semih
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Yani s2 diyorsunuz. Ben HTC DHD nin oyun videolarını izledim. Gayet güzel. Bunları s2'de de bulabilir miyim?

dehshet

Üye
Fazlasını bulursun htcde 1ghz islemci s2de 1.4 cift islemci war sanırım daha telefon piyasada bile yok galaxy s bile yeterince isini gorur zaten s2nin cıkıs fiyatı 1.750 - 2000 TL arası olur diye dusunuyorum o parada telefona verilmes gidip i7 islemci laptop alırım benim fikrim bu yani :)

• Beğen
Tepkiler: 61semih
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Benim laptopa ihtiyacım yok. Telefona ihtiyacım var ve iyi bişey almak istiyorum. O yüzden de uzun süredir araştırıyorum.
Ve bu yüzden bilenlerden yardım bekliyorum.

tulkas

tulkas

Üye
Ben senin yerinde olsam gs2 alırdim zaten galaxy s bile desireden guzel

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Internette video buldum izledim.(kıyas değil). Gayet iyi performans. Ama biraz bekleyeyim. Satışa çıksın kullanıcı yorumları vs bekleyecegim yani. Ama inşallah en sonunda aldığıma değer bi cihaz alırım...

dehshet

Üye
Benim laptopa ihtiyacım yok. Telefona ihtiyacım var ve iyi bişey almak istiyorum. O yüzden de uzun süredir araştırıyorum.
Ve bu yüzden bilenlerden yardım bekliyorum.
Ben sadece fikrimi sundum iyi bisi diosan gs2 derim

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi

Yanlış anlama. Ben kızdığım için söylemedim. Sadece fikrimi söyledim. Kalbini kırdıysam özür dilerim.

----------Eklendi @ 23:01:43 ---------- Yazıldı @ 23:00:42 ----------

Yanlış anlama. Ben kızdığım için söylemedim. Sadece fikrimi söyledim.

dehshet

Üye
Yok yaf önemli deil ben ters anladım ozaman :)) Bide bende inceledimde bu HTC ve Galaxy S2'yi Galaxy S 2'nin tırnagı olamaz HTC.. Galaxy S bile üstün geldi bana göre bende en yakın zamanda Galaxy S almayı düsünüyorum acıkcası!!

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun o zaman.
Zaten ben de videoları izleyince farkı anladım...

Iyi forumlar......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt