Htc Desire Tarayıcıdaki Flash sorunu??

 • 22 Nisan 2011
 • 2261 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar Desire 'de tarayıcıda bir sorunum var..Bu bir özelliklik midir yoksa benim cihazdaki bir hatamıdır bilmiyorum ama benim hiç hoşuma gitmedi..Bir siteyi açtıktan sonra sitedeki tüm flashlarda kum saati çıkıyor..ancak ben herhangi bir flasha tıkladıktan sonra hepsi oynamaya başlıyor..site yüklendiği gibi hemen flashları da oynatmaya başlaması için ne yapmam gerekiyor??..android 2.2 cihazım. ayarı var mıdır??

  Teşekkürler
   


  Yazan: 34istanbul34
 2. ayarlarından değiştire bilirsin.genelde şebeke ile bağlanıldığında flash görüntüleri yüklemez.bu hem pil tasarrufu ve daha az veri akışı sağlar.tarayıcıdayken menu+daha+ayarlar-resimleri yükle seçili olsun. menu+daha+ayarlar içerisinde en alttakı eklentiler bolumude herzaman açık olarak kalsın
   
 3. eklentileri her zaman açık yaptığımda geri çıkınca tarayıcı bozuluyor dünde öyle yaptım bozuldu sizin mesajınızı okuduktan sonra yaptım yine bozuldu:allalla: eklentileri her zaman açık yaptıktan sonra böyle bir mesaj alıyorum "Üzgünüz , internet uygulaması (işlem.andrid.browser) beklenmeyen şekilde durdu.Lütfen yeniden deneyin" ... böyle olduktan sonra tarayıcıyı hiç açamıyorum.. ancak ayarlardan uygulamaları yönetten interneti bulup ordan verileri temizle diyince açılıyor.o zamanda tarayıcıdaki sık kullanılanlar falan hepsi gidiyor..:allalla: Sorunu anlamış değilim..vodafone romlu cihaz..sizlerde de durum aynı mı?? Yardımlarınızı bekliyorum
   
 4. Yahu kimse mi htc desire kullanmiyor bu forumda.yardimci olabilecek kimse yok mu???:islik
   
 5. N8 i verip almıştın dimi :)
   
 6. Evet neden ki
   
 7. Aynı sorun bendede var ama her sitedeki videoda olmuyor mesela marketten tv izleme programı kuruyorsun medya player olanları açıyor flash player olanları açmıyor tıklasan dahi,başka bi örnek vereyim atv canlı yayın izle diyorum web üzerinden kum saati çıkıyor hemen sağ alta bi flash daha var oda kum saati ona tıklıyom ikiside açılıyor .
  Ben bu telefonu netten online tv ve video izlemek için aldım daha önce 5800 kullanıyordum bunun açtığı youtube videolarını oda açıyordu yani boşuna almışım satmayı düşünüyorum nette bi çözüm bulamadım bilen varsa lütfen yazsın, bu arada denemediğim flas programı kalmadı şuan flash player 11,1 yüklü ama tırt. yardımlarınızı rica ederim.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 19:47