Htc Chacha

• 24 Eylül 2013
  • 429 Okunma
  • 8 Cevap

1. Arkadaslar sizden birsey hakkında bilgi almak istiyorum. Htc chacha var bende hafiza bazen yetersiz oluyor. Sd kartı telefon hafızası olarak tanıtmak mümkünmü bunu nasıl yaparız ve zararları varmı yardımlarınızı bekliyorum simdiden sagolun.

Not cihaz rootludur. İcs yüklüdür

Yazan: theottomandg
  2. uygulamaları sd karta taşıyabilirsin ayarlar uygulamalar taşımak istedigin programın üzerine tıkla orada yazıyor sd karta taşı diye

3. Teşekkürler işe yaradı ancak. Benim dediğim gibi yapma şansımız varmı? Çünkü mesela google playden 200 mb olan uygulamaları indiremiyorum yer olmadığı için anca internetten apk ile indirebilirim ancak ozamanda güncelleme gelmiyor.

4. yapılabiliyor evet ama cok degişik bir işlem gerekiyor ve her sisteme uygun degil onun yerine indirme yaparken başka bir tarayıcı kullan tarayıcının downloads klasörünü hafıza kartını secersin olur biter

theottomandg bunu beğendi.
  5. Teşekkürler. İşime yaradı.

6. önerebileceğiniz tarayıcı var mı? ve nasıl yapılır detaylı anlatabilirmisiniz?

7. tarayıcı olarak puffin önerebilirim android telefonun orta seviye ise çok işine yarayacaktır

8. teşekkürler, downloads klasörünü hafıza kartı nasıl seçiyoruz

9. ayarlardan

diefck bunu beğendi.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 22:02