htc 8s wp8 internet anasayfa ayarı

Sponsorlu Bağlantılar

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
    Konu Sahibi
htc 8s wp8 internet anasayfa ayarı
evet arkadaşlar 8s kullanıcılarına seslenıyorum dıger wp8 lerde ınternette araştırdıgıma göre ınternet explorer 10 un ıcınde ayarlarda acılıs sayfasını duzenle bölumu var ama htc 8s de yok yada ben bulamadım bılen duyan varmı ? :S

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
evet arkadaşlar 8s kullanıcılarına seslenıyorum dıger wp8 lerde ınternette araştırdıgıma göre ınternet explorer 10 un ıcınde ayarlarda acılıs sayfasını duzenle bölumu var ama htc 8s de yok yada ben bulamadım bılen duyan varmı ? :S

Arkadaşım bütün sorularını tek bir konuda toplasan olmaz mıydı?
Her soru için ayrı bir konu açmışsın.

Her neyse...

Windows Phone'da şu an internet explorer'da anasayfa ayarı yok.
Ancak şöyle yapabilirsin.
İnternet explorer'da anasayfa olarak kullanmak istediğin sayfayı açtıktan sonra menüden "başlangıç ekranına sabitle" diyebilirsin.
Daha sonra internet explorer'ın kendi kısayolunu yani live tile'ını kaldırırsın.

Bundan sonra interneti başlangıç ekranına sabitlediğin sayfa kısayolundan açarsın.
Böylece direk karşına anasayfa olarak o sayfa gelir.
Adres çubuğuna istediğin adresi yazarak başka sitelere geçebilirsin.

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim onu bende akıl ettım valla keşke bı google uygulaması getırseler koskoca wp8 bunu unutmus hayret bir olay yada mozilla tarayıcısı fln cıksa barı :) kusura bakma moderator dusunemedım onu hem böylece mılletın sorunlarıda göz onune gelır karıştırmayı cok severım ınce ayrıntıları sormayıda herkesın derdıne deva oluyorsun saolasın

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece

Üst Alt