HP IPAQ 514 IMEI NASIL ATILIR? BİLGİSİ OLAN VAR MI?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
    Konu Sahibi
Elimde bu telefon var ama meşhur 7 yıl mevzusu yüzünden imeisi kapandı ve hattımı okumuyor.Ayrıca ben bu telefonu 2 ay önceye kadar günlük kullanıyordum nasıl 7 yıldır kullanılmıyor diyorsa. Bu telefona imei atmanın yolu var mıdır?
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
BU konu yasaktır.
 
  • Beğen
Tepkiler: ömer talat katı
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt