Houdini Semi Jailbreak iOS 11.2.1 aracı yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Houdini Semi Jailbreak tam olarak karşımıza bir jailbreak aracı olarak çıkmazken, Cydia'yı yükleyemez. Cihazlarınızı özelleştirmek ve daha farklı bir görünüme kavuşturmak için kullanılabilir. Bu yöntemle simge şekillerini değiştirebilir, simge etiketlerini gizleyebilir, önyükleme logolarını değiştirebilir ve emoji fontları yükleyebilirisiniz.

Hatta bu düzenlemeler ile Animoji'ye yüz ekleme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Houdini'yi cihazlarınıza iki yöntemle ekleyebilecekken, zJailbreak without computer methodu ile kurulum yapmanız en basit yöntemdir.

Houdini Semi Jailbreak iOS 11, iOS 11.1.2, iOS 10 ve iOS 10.3.2 işletim sistemli 64-bit desteği sunan iPhone modellerinde kullanılabilir. Bu yöntemle Houdini'yi yüklemek için bir bilgisayar kullanmanız gerekmiyor. Yalnızca zJailbreak üçüncü taraf uygulama yöneticisini cihazınızı kurmanız gerekir ve ardından Houdini uygulaması bulabilirsiniz.

Hangi cihazlarla uyumlu?
  • iPhone x, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, Telefon 7 ve 7 Plus, iPhone 6S ve 6S Plus, iPhone 6 ve 6 Plus
  • iPhone SE / iPhone 5s, iPod Touch 6G iPad Mini 2 / iPad / Mini 3 / iPad Mini 4
  • iPad Air / iPad Air 2 / iPad Pro
Hangi iOS sürümleri ile uyumlu?

iOS 11.1.2, iOS 11.1.1, iOS 11.1, iOS 11.0.3, iOS 11.0.2, iOS 11.0.1, iOS 11, iOS 10 iOS 10.1, iOS 10.1.1, iOS 10.2, iOS 10.2.1, iOS 10.3, iOS 10.3.2


Daha sonra karşınıza çıkan Houdini uygulamasını seçin ve ardından yükleme işlemine başlayın. Yüklemek için cihaz şifreniz istenilecekken, bu işlem ardından kurulum düğmesine tıklayın ve ardından bitti deyin. Artık Uygulamaya güvenmelisin. Yani Ayarlar> Genel> Profil ve cihaz yönetimi bölümüne gidin ve güven seçeneğine dokunun. Şimdi uygulamayı açın ve cihazı istediğiniz gibi kişiselleştirin.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Paylaşım için, teşekkürler.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt