hotmail nsl turkce kullanıyoz


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

can17595

Üye
    Konu Sahibi
:help: mrb arkadaslar msnde hotmail nsl tukce kullanıyoz bendekı almanca bılgısı olna varmı :help:
 
Türkçe İçinTekrar giriyoruz.sol tarafta "Müşteri Hizmetleri" yazan yeri tıklayıp

Hesabınızı kapatın'ını tıklayıp hesabı kapatıyoruz.


Ve hesabınızın kapatıldığına dair bir ekran gelir. Meraklanmayın hesabınız kapatılmıyor. Sadece uzun zaman girilmemişte aktif değilmiş hale getiriliyor.
Sonra tekrar hesbınıza normal kullanıcı adınız ve hesabınız ile giriş yapın. Gelen ekranda Activate My Account butonuna tıklayın.

Karşınıza kullanım sözleşmesinin olduğu Term of Use sayfası gelecek. Burdaki butonlara tıklamıyoruz. Yani ne kabul nede kabul etmeme butonuna tıklamayın.
Adres satırına &_lang=tr yazısını ekleyip enter'layın. Az önce karşınıza gelen kullanım sözleşmesi bu sefer türkçe olarak karşısınıza gelecek.
Burda kabul ediyorum butonuna tıklayın.
Evet artık hotmail hesabınız tamamen Türkçe
 

can17595

Üye
    Konu Sahibi
:artı: cok saol dostum :artı:
 
no proplem ;) yazının tamamı Sitem'de mevcut 250 Mb yapma ve birsürü ilginç yaralı site & döküman ;)
 

can17595

Üye
    Konu Sahibi
ok :'(
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt