Hotmail Kaydolma Sorunu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asali97

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hotmaile üyw olacağım zaman tüm bilgileri dolduruyom ama kabul ediyoruma tıklayınca teknik arızadan dolayı işleminiz gerçekleşemedi hatasını alıyorum bunun çözümü nedir?
 
>xGhostx<

>xGhostx<

Üye
seçtiğin messenger adresin kullanılıyor olabilir eğer kullanılmıyorsa başka tarayıcıdan dene oda olmuyorsa interneti farklı bir bilgisayardan dene ben daha iki gün önce üye olmuştum bir sorun yoktu
 

asali97

Üye
    Konu Sahibi
Tamam denerim
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt