hotmail e ne olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiikerien

Üye
    Konu Sahibi
konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.windowslive hesabım var.mail sayfasını açıyorum.mailler görünüyor ama hiçbir yeri açamıyorum.gereksiz kutusu,taslaklar,sil,taşı, vs.tıklıyorum.yüklenecek gibi oluyor ama hiçbi şey olmuyor.chrome da explorer da denedim aynı.bi de bu mail anasayfasinin adı nedir.bazen hotmail.com live.com windowslive.com co1... Gibi birçok siteden maillere ulaşabiliyorum.ama sıkıntı aynı

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Hotmail'De Herhanqi Bir Sorun Yok Arkadasim Simdi Girdim ..

Senin PC Yada Baqlantidandir Olmadi Sayfayi 2 - 3 Defa Yenile

ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
internet bağlantından dolayıdır..

tiikerien

Üye
    Konu Sahibi
baska bilgisayardan baska arkadaşın da aynı şey olmuştu.sanırım yoğunlukla alakalı bi şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

• Kilitli
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Sensation
Cevap
674
Görüntüleme
35K
dilmenibrahim

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt