Hotmail Adresimi çaldılar Please

Sponsorlu Bağlantılar

kay99

kay99

Üye
    Konu Sahibi
Hotmail Adresimi çaldılar Please
arkadaşlar bugün saat 1:00 1:30 gibi başka pc den oturum açıldı dedi dolayısıyla gitti başka bi adresimi açtım baktım görüntü ismimde adresi hacklenenler [email protected] bana burdan ulaşsın yazıyodu adama ulaştım yalvardım yakardım her adres başı 10 ytl alıyoruz dedi ve aradan 1-2 dk bile geçmeden o adreste gitti şimdi nası bunları geri alabilirim

hacklenen adreslerimm bunlar:
[email protected]
[email protected]

arkadaşlar bi yardım edin lütfen

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
dostum bir daha emaili kaptırmamak için her adresine farklı şifre(zor olsun harf ile kombinasyon yap) ve farklı gizlisoru-cevap ver ve üyelik bilgilerini farklı yap. yoksa bu alan kişi her seferinde aldığın emailini alır! bunu yapan seni tanıyan birisi muhtemelen

kay99

kay99

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(PcM@STéR &#064; Mar 25 2006, 01&#58;26 PM) [post=304038]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
dostum bir daha emaili kapt&#305;rmamak için her adresine farkl&#305; &#351;ifre(zor olsun harf ile kombinasyon yap) ve farkl&#305; gizlisoru-cevap ver ve üyelik bilgilerini farkl&#305; yap. yoksa bu alan ki&#351;i her seferinde ald&#305;&#287;&#305;n emailini al&#305;r&#33; bunu yapan seni tan&#305;yan birisi muhtemelen
[/b][/quote]

saol dostum herhalde bu adresleri alma yolu yok bi adresimi daha ald&#305; &#351;e..ef...iz elime bi geçirsem parçalayaca&#287;&#305;m benlen kafa buluo adreta rus mafyas&#305;m&#305; ne öle bi&#351;iler say&#305;kl&#305;o aman dikkat edim

XXPOXX

XXPOXX

Üye
abi gitmiş artık o hesap umudunu kes

Emre_Acar_Ank

Üye
arkadaşlar dün msn ve facebook adreslerinde kullanıdığım hotmail.com adresindeki şifrelerimi kırdılar. 10 yıldır kullandığım adres bunu nasıl açabilirim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Mr.Crunch

Mr.Crunch

Üye
Yukarıda arkadaşların verdiği e-posta hesabı şifresinin Microsoft'tan geri istenme yöntemini doğru şekilde uygulayın.

Öyle "şu adresi hackleyeyim bakalım" diyen hiçkimse hackleyemez msn adresi felan. Mutlaka adres sahibinin bir açığı vardır.

Her önünüze gelen bilgisayarda oturum açmayın, şifrenizi kısa şeyler yapmayın, en az 10 karakter ve sayı, küçük, büyük harf ve özel karakter içerecek şekilde yapın.

Bilmediğiniz dosyaları çalıştırmayın bir keylogger'lık işiniz var.

Yani kısaca adresinizi alan adamın bilgisayarına fiziksel olarak ulaşmadan veya onun bilgisayarına bu amaçlarla üretilmiş yazılımlar yollamadan alamazsınız. Tek umudunuz yukarıda linkteki tarifleri uygulamak.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici

Üst Alt