Hoşçakal.

• 22 Ağustos 2014
  • 393 Okunma
  • 14 Cevap

1. Siteye kaybedilen 1 üye daha eklendi ama yakında bu sitede kimse kalmaz,kaybedilen bir kişiler bir gün gelir binlerce kişi olur,artık siteye sinirlenen kişileri daha iyi anlıyorum ve burada durmamında bir manasının olmadığını biliyorum.

Gitmeden öncede şu konuyla ilgili;Turkcell hiz limitim kalmıyor! - MaxiCep üye post kasıyor ve halen gereken yapılmadı şikayet etmeme ragmen. Eğer benim de bir hatam varsa gereken yapılsın. Hoşçakalın.

Yazan: maxirabit
  2. Malesef bu konu silinecek. Bu forum eskisi gibi olmadı , olamadı. Bundan dolayı birçok üye kaybetti. Umarım sonuç iyi olur.

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. SHS

SHS
    Eskiden kendine ban vardı, bi hava alıp geliyoduk

Bunlara takılmayın kardeşim, gülün geçin, keyfinize bakın

Mobil cihaz ile gönderdi
    OttomaN TigeR ve Oğuzhan bunu beğendi.
  4. Olayın detayını bilmediğim için bu konuda yorum yapamam fakat verdiğin linkteki konuda eğer mesaj silinme olayı olmadıysa halen ben herhangi bir sıkıntı göremedim. Hayırlısı diyelim..

5. sebebsiz mesaj silinme olayı var birde :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Kendimi çok dışlanmış hissettim bir tek ben bilmiyorum olayları :ehe

7. bir hafta boyunca günlük 2-3 mesajım silindiği için biliyorum :ehe yöneticiye de sorma gereği duymadım

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Haa tamam o zaman.. Benim direk 2000 gittiği için anlayamam sizin duygularınızı :d:

Oğuzhan bunu beğendi.
  9. kasarsın :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Ne diyelim görüşürüz

11. Özelden bir üyeye uygunsuz kelimeler sarf etmişsin zaten, uzaklaşman yararlı olmuş. Görüşürüz kendine iyi bak.

asigsasi bunu beğendi.
  12. Keşke gitmeden eski Şu anda ne düşünüyorsun? konusunu geri açtırsaydı :D

13. :bye:

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
17/10/2018 - 11:11