Hollandada fair-play dersi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Hollandada fair-play dersi
Hollanda Kupası ikinci turunda Ajax, ikinci lig takımı Cambuur'u 3-1 yenerek üçüncü tura yükseldi. Maçın en ilginç anlarıysa Ajax'ın kaydettiği üçüncü gol esnasında ve sonrasında yaşandı. Karşılaşma Ajax'ın iki farklı üstünlüğüyle sürüyordu ki 70. dakikada Cambuur'lu oyuncular, sakatlanan Ajax'lı Derk Boerrigter'in tedavi edilmesi için topu taca attı.
Hakem oyunu yeniden başlattığında Vertonghen topa sertçe vurdu ve rakiplerinin topu geri vermesini bekleyen Cambuur'luların bakışları arasında top ağlara gitti. Ajax çalıştırıcısı Van der Brom hemen devreye girdi ve oyuncularına hiçbir müdahale yapmayarak Cambuur'un gol atmasına izin vermelerini söyledi. Cambuur'lu Thijs Houwing de rahatça golü attı.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Helal olsun adama.. :bravoo:

_GiTaRisT_

Üye
helal olsun gerçekten..işte böyle teknik adam başarıya ulaşır..

Salihyet

Salihyet

Üye
süper yaa .atan kardeş utansın

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Helâl olsun gerçekten.. :bravoo:

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
:bravo: :bravoo:
gercekten bravoo ya iste fair play

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ama gerçekten delikanlı adammış :bravoo:

oteb

Üye
Arkadaşlar benim hatırladığım buna benzer ama daha ilginç bir maç daha vardı. zannedersen maç Japonya da oynanıyordu. Yine taç atışından gol olmuştu. Golü atan takının oyuncuları bunu gururlarına yediremediler ve rakip takımın gol atması için herşeyi yapıyorlardı, biri hariç. O da takımın Rus savunma oyuncusu. Ya adam her topa giriyor, uzaklaştırıyor ya da golü atması gereken takımın oyuncuları vuruyor, top direkten dönüyordu. Ama en sonunda başarıp golü atmışlardı. Bilmiyorum, belki içinizden bu olayı hatırlayan çıkar...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Acaba maç sonu golü atan oyuncuya hocası ne yapmıştır.. :ehe:

Caine

Caine

Üye
Originally posted by oteb@Sep 22 2005, 05:11 PM
Arkadaşlar benim hatırladığım buna benzer ama daha ilginç bir maç daha vardı. zannedersen maç Japonya da oynanıyordu. Yine taç atışından gol olmuştu. Golü atan takının oyuncuları bunu gururlarına yediremediler ve rakip takımın gol atması için herşeyi yapıyorlardı, biri hariç. O da takımın Rus savunma oyuncusu. Ya adam her topa giriyor, uzaklaştırıyor ya da golü atması gereken takımın oyuncuları vuruyor, top direkten dönüyordu. Ama en sonunda başarıp golü atmışlardı. Bilmiyorum, belki içinizden bu olayı hatırlayan çıkar...
[post=174076]Quoted post[/post]​

kardeş onu bende biliyorum ama benim bildiğim maç sonuna kadar ne yaptılarsa adamlar gol atamadılar, yanlışsam düzelt beni lütfen :DD
ama güzel olur böyle şeyler ya cidden futbolun keyhfi bunlar işte :ah:

slayer

Üye
o maçı izlemek isterdim

oteb

Üye
Originally posted by Caine+Sep 22 2005, 11:54 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Caine &#064; Sep 22 2005, 11:54 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-oteb@Sep 22 2005, 05:11 PM

kardeş onu bende biliyorum ama benim bildiğim maç sonuna kadar ne yaptılarsa adamlar gol atamadılar, yanlışsam düzelt beni lütfen :DD
[post=174574]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Belki de doğru hatırlıyorsundur, ama bildiğim kadarıyla atmışlardı... :)

lastsmileegs

Üye
ewet süper bişey gerçekten, helal olsun bizde böyle şeylerin yaşanması imkansız ötesi

ekolix

Üye
helal devam ....

emege saygı

seriFBurak

seriFBurak

Üye
Originally posted by oteb+Sep 23 2005, 10:54 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(oteb &#064; Sep 23 2005, 10:54 AM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by Caine@Sep 22 2005, 11:54 PM
<!--QuoteBegin-oteb
@Sep 22 2005, 05:11 PM

[post=174574]Quoted post[/post]​
Belki de doğru hatırlıyorsundur, ama bildiğim kadarıyla atmışlardı... :)
[post=174799]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
defans oyuncusu deil kaleciydi o&#33;
golu de atan kendi takımının defans oyuncusydu &#33;
kaleci hc brsey anlmadgı için kendi kalesine sut ckmişti :D

Apollon

Apollon

Üye
unutamadığım tek maç gs 3 real madrid 2 maçı idi......

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by Apollon@Sep 25 2005, 05:12 PM
unutamadığım tek maç gs 3 real madrid 2 maçı idi......
[post=177081]Quoted post[/post]​
onu hiçbir gs li unutmaz ;)

forzags

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
En güzelini yapmış.

kingenes

kingenes

Üye
Çok ilginç...Böle şeyler bizde de olsa keşke ama bunun için Türk futbolunun bayağı bi ilerlemesi lazım.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O maçı gsliler değil bende unutmam.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...