Hocamın Kafasını Yardım, Beni Dövecekk !! :(

 • 19 Nisan 2010
 • 2865 Okunma
 • 75 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar merhaba.

  Dönem sonunda deneme sınavı olduk, 2.Dönem oldu ve 2.Döenmin Salı günü deneme sınavı sonuçları açıklandı.Çok yüksek not aldım.Öğretmenimin oğluyla aynı sınıftayım ve öğretmenim çok vahşi bir hayvan diyebilirim.Sınıfın en çalışkanı olduğum halde benimle daha alakadar olmak yerine yaptıklarını anlatacağım ;
  Hocamın adı Kaşif edebiyat öğretmeni hocamın oğlu benimle aynı sınıfta olduğu için ben onun o oğlundan daha çalışkanım bunu kendine yediremiyor ve benim bütün soruları yanlış yapmam için zorluyor.Ama geçende beni deneme sınavında oğlundan daha az bir not almam için zorladı ve ben soruları yanlış yapmak istemedim hocama yanlışlıkla küfrettim ve yaptığının yanlış olduğunu ima ettim yarısı yapılmış olan deneme sınavı kitapçığımı orada bırakmıştım.
  Hocam beni ne kadar kovaladıysada bana yetişemedi. ve bende elime küçük bir taş alıp rastgele fırlattım ki kafasına geldi ve oracıkta yere düştü ne oldu diye gideyim dedim ve kafasından kanlar akıyordu.hemen uzaklaşıp kaçacaktım ve hocamın uzaklaşmadan önceki son sözü yarın seni parçalayacam olmuştu.
  Bende topukları yağlayıp çıkış kapısına koştumki nöbetçi sert bir tavırla küfür ederek müdürden izin kağıdı almak için yolladı. Bense izin kağıdını alana kdar hocamın yerinden kalkmaması için ne kadar hatim ettiysemde müdürün odasına girdim ve ne göreyim.Müdür bilgisayarda ***** içerikli film açmış pantolonu yarıya indirmiş eli cinsel organında şaşkın ve korkak biçimde bana baktı. Şaşırdım ve sadece yaptığının yanlış olduğunu ima ederek onu polise şikayet edeceğimi söledim.
  Bana karşı sert sert bakarak yerinden uçmuş gibi masanın önüne atladı ve büyük kovalamaca başladı..
  Nöbetçi çocuğa cebimdeki çakıyı sapladım ve kapıdan çıkıp kaçtım.Birde ne göreyim ki kaşif hoca ayağa kalkmış müdürle beni kovalıyorlar.. Hemen ara bir sokağa kaçtım ve izimi kaybettirdim..Ne olacak bilmiyorum.. Yardımlarınıza muhtacım. :ağlarım:
   


  Yazan: crazyjack
 2. Bu senaryoyu kaç günde yazdın sen
   
 3. Senaryo değil gerçekten şuan evdeyim.. Çok korkuyorum acaba evi basarlarmı ? Evimiz 3 Katlı balkondan atlasam birşey olur mu ?
   
 4. Sen Edvird'in neyı oluyosun?
   
 5. Dediğin şeye bak yaa :) Çok saçma ve çok bebece :) "Atlasam bişey olurmu"
   
 6. :d::d::d:
   
 7. Edwird??:D
  Hadi bakalım konu yerine...
   
 8. doktor bu ne?:ehe
   
 9. arkadaşlar gülmeyin.. yardımlarınız benim için çok büyük önem taşıyor. Demin beni okulun müdürü aradı yarın okulda bana değişik işkenceler uygulayacakmış. Acaba babamı okula götürsem mi ?

  Bu arada edwird kim tanımıyorum.
   
 10. Ben inanıyorum :)
  Aynı şeyi ben anlatsaydım herkes inanırdı çünkü bende rütbe var ama arkadaşta hiçbir şey yok ...
   
 11. bence babanıda yakma sen tek git
   
 12. Sen inanmaya devam et Enes,arkadaşa da yardımcı ol istersen
  Sen böyle bir konu açsan inanmamızın nedeni rütbe değil sen olurdun.
  Ki sen de böyle bir konu açmazsın.
   
 13. Size muhalefet olsun diye inanıyorum :ehe
  Maksat uyuzluk olsun :D
   
 14. Tahmin ettim uyuzluk ettiğini,yoksa dedim bu Enes bizim Enes mi
   
 15. bunlar milleti ne saniyor yaw...
   
 16. Babababa :D
  Ben her zamanki gibiyim de sen değiştin be Abi :)
   
 17. O niye len:nono:Bi przvftf konusu açtık diye mi:d:Değişmeyen tek şey değişmenin kendisidir:op:
  Konu sapıyor özele gel bakim sen:evet:
   
 18. Şimdide hastahaneden Kaşif hoca aradı ve durumu iyiymiş. Ne kadar ppişman olduğumu söylesemde yarın beni okulda 1 Milyon 286 Bin 748 Parçaya böleceğini söyleyerek aile değerlerime küfretti.. Çok korkuyorum evdekı telefonun fişini çektim ve kendi telefonumu kapadım acaba ne yapayım ?
   
 19. Çiçek al , hediye et . :ehe
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/02/2019 - 03:43