'Hoca beni pataklar!'

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
'Hoca beni pataklar!'

[h=2]Olay çocuk' Batuhan Karadeniz, FANATİK'e konuştu: Tam ortada kalacağımı düşünürken Samet Hoca bana Beşiktaş'ın kapılarını açtı. Şundan eminim, bir hata yaparsam beni sahanın ortasında pataklar![/h]Beşiktaş’ın en çok konuşulan isimlerinden Batuhan Karadeniz, FANATİK’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Herkesin kendisine, “Almeida’yla oynar mısın?” sorusunu yönelttiğini belirten Batuhan, “Değil Almeida’yla, onun kramponlarıyla bile oynarım! Çok yetenekli, tecrübeli bir golcü. Hem gol atarız, hem de gol attırırız. Rakip savunmalar bizi kontrol etmekte çok zorluk çeker” dedi. 2009’da şampiyonluğa ulaşan takımda bulunduğunu belirten genç futbolcu, “O zaman 2-3 oyuncunun üzerine kurulu bir takım vardı. Şimdi ise durum farklı. Bireyler değil, takım ön planda. Başarıyı daha rahat yakalayacağımızı düşünüyorum” yorumunda bulundu. En büyük dezavantajının, kamp döneminin ardından takıma katılmasının olduğunu belirten Batuhan sözlerini şöyle sürdürdü: “Arkadaşlarımla aramda fiziksel açıdan fark var. Bu sıkıntıyı aşmak için lige verilen arada da çalıştım. Eğer Beşiktaş ile kamp yapsaydım, milli takıma seçilirdim. Kendimi çok iyi hissediyorum ve çalışırsam başaracağıma inanıyorum...”

‘Ona borçluyum’
“Transfer hikayeme gelince... Trabzonspor beni istemişti, ancak pek istekli davranmadılar. Tam ortada kalacağımı ve yurtdışı alternatifini düşünmeye başlamıştım. Samet Hoca beni aradı ve Beşiktaş’ın kapılarını açtı. Her şeyi ona borçluyum. Ama bir yanlış yaparsam, sahanın ortasında beni pataklayacağından da eminim!”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...