Hizliresim en büyük resim sitesi kapanıyor !

garb02

Üye
    Konu Sahibi
Çok sayıda upload yapan hit'i yüksek siteydi kullanıyorduk o site şuan kapanıyor. Sitenin aylık geliri 5.125 tl idi. En çok sevdiğim o sitede hızlı upload yapması resimde hem reklamsızdı üzüldüm.

• Beğen
Tepkiler: Genc007
Ozan

Ozan

Admin
eksiup.com ile birleşiyor, kapanma yok.

• Beğen
Tepkiler: Genc007 ve sinan yüksel

garb02

Üye
    Konu Sahibi
Bazı forumlara baktım haberi baktım kapanıyor dediler !

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
hizliresim.com a girdiğinizde en üstteki duyuru bandı;

Hızlı Resim'in Eksi Up ile birleşme süreci başlamıştır ve 1 hafta içerisinde tamamlanacaktır. Tüm üyelikler, resimler ve resim linkleri aynen çalışmaya devam edecektir.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, Genc007 ve sinan yüksel
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
hizliresim.com a girdiğinizde en üstteki duyuru bandı;

Hızlı Resim'in Eksi Up ile birleşme süreci başlamıştır ve 1 hafta içerisinde tamamlanacaktır. Tüm üyelikler, resimler ve resim linkleri aynen çalışmaya devam edecektir.
Umarım öyle olur . Foruma resim göndermek için özel link veriyordu kaldırılması hiç iyi olmadı

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kulaktan dolma haberlere itibar etmeyiniz. Konu kategorisi gereksizlere taşınmıştır.

• Beğen
Genc007

Genc007

Üye
Havar gomşular havar korktum bi an :ehe

Genc007

Genc007

Üye
imgur açıldı :bud:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt