Hızlı Ve Öfkeli'deki Oyuncu Paul Walker Yoksa Ölmedi Mi? -herşeyi Ders Vermek Için Yaptım.

Sponsorlu Bağlantılar

Webmaster

Webmaster

Üye
    Konu Sahibi
Hızlı Ve Öfkeli'deki Oyuncu Paul Walker Yoksa Ölmedi Mi? -herşeyi Ders Vermek Için Yaptım.
İşte böylece ortaya çıktı ve dediği kelime “Herşey ders vermek içindi“

Amerikalı bir vatandaş iddiasına göre Paul Walker‘ı Los Angeles’ta bugün gördü Ve bazı büyük haber kanallarının Paul Walker‘ın ölümüne inanmaması cesedinin ortada olmaması herşeyin bir kurmaca olduğunu söylemesi Amerikayı karıştırdı. İddiaya göre Temmuz ayında vizyona gircek olan Fast & Furious 7 (Hızlı ve Öfkeli) filmi için böyle bir oyun oynandı.İddiaya göre film ” Biz hızlıyız diye herkesin hızlı olması gerekmiyor. Ben ölmedim herşey size ders vermek içindi ” adlı sahneyle başlanılcak ve Paul ” Six Days ” adlı şarkıyla ortaya çıkacak.

Buda Kazadan Sonraki Hali..

Bu haberleri duymak bile insanın tüylerini diken diken ediyor. Gerçek bir Hızlı ve Öfkeli hayranı olarak, umarım bu haber doğrudur da filmi o tatta; o mutlulukta izleriz. Muhteşem bir film daha bizi bekliyor anlaşılan, heyecanla bekliyorum! Bu arada umarım fake haber değildir, fake çıkarsa yapanın da neyse.. :rolleyes:

esmeran3

esmeran3

Üye
ya öldümü ölmedimi cidden merak ediyorum çok sevdiğim bi karakterdi İnşallah ölmemiştir ya :(

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Adam bi huzurla ölemedi.

• Beğen
Tepkiler: erkan811

ufuk256

Üye
Adamın böyle bi planı olsa los Angeles de ne işi var ? Hadi diyelim doğru sadece 1 kişimi görmüş bunu? Bırakın adam huzur içinde uyusun. Öldü adam öldü. ...

esmeran3

esmeran3

Üye
peki cesedi nerde

0MG90

0MG90

Üye
Cesedini millete göstermeleri mi lazım? Çok saçma...
Hadi onu da geçtim film kadrosu oyuncuları ve diğer ünlüler boşuna mı sosyal medyaya "RİP Paul Walker" yazıyorlar?

baby_face_

baby_face_

Üye
İlkten bende hadi canım öyle şey mi olur kafasındaydım ama son çıkan haberlerden sonra acaba?? Mı demeye başladım...

esmeran3

esmeran3

Üye
Valla sonuç olarak bu son çıkan okuduğumuz habere göre böyle bir olasılık söz konusu

baby_face_

baby_face_

Üye
Bir yandan da neden böyle bir şey yapsınlar diyorum sonuçta bu çok ciddi bir olay adamı dünya tanıyıp seviyor. Reklam uğruna böyle bir şeye cesaret edebilirler mi?

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Bence bi reklam uğruna böyle bişey yapmazlar sonuçta paul walker'ın ailesi arkadaşları var elbet duyulur o zaman tepkiler daha kötü olur hayatta olduğunu sanmıyorum...

esmeran3

esmeran3

Üye
Ama bu adamın cesedi Cenazesi neyi nerde

baby_face_

baby_face_

Üye
Cenaze töreni yapılmadı mı daha?

esmeran3

esmeran3

Üye
hayır baktım sabah :) inşallah ölmemiştir bide kaza gece yapıldı diyorylar

baby_face_

baby_face_

Üye
Arabanın çarptığı ağacı gördüm de bildiğin kürdan kadar ince :D koskoca Porsche o hale geliyorsa diyecek laf yok iyiki reno ile yapmamış kazayı :-)

esmeran3

esmeran3

Üye
Yani :) olayda bi sorun var o adam ölmedi :)

baby_face_

baby_face_

Üye
Bilemiyorum bende ikiye ayrılmış vaziyetteyim ama öldü diyen tarafım daha ağır basıyor :-)

esmeran3

esmeran3

Üye
ama öldü diyelim çarptığı ağaca bakıncada dalga geçiyorlar gibime geliyor onu napcaz ki :(

Sarangni

Sarangni

Üye
Otopside yaniga bagli tranva sonucu ölmüş. Patlamadan sonra ölmüş :(

baby_face_

baby_face_

Üye
Bilemiyorum :-)

baby_face_

baby_face_

Üye
Aklımın almadığı bir konu daha var, koskoca Los Angeles 'da kazayı yakalayan bir tane mobese olmaz mı?

Üst Alt