hızlı Bir (internet) Tarayıcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teenwolfx

Üye
    Konu Sahibi
----------------------------------------

Öncelikle şunu söylemeliyim. İE den daha gelişmiş özelliklere sahip ve oldukça hızlı bir tarayıcı. Türkçe desteği de var. Örneğin Opera da Cookie Editör var. Ayrıca editör kullanmanıza gerek yok. Her neyse kullanınca keşfedersiniz. Link aşağıda.

LİNK:

******:

Türkçeleştirme:
adresini indirme programınızın URL ekle bölümüne yapıştırın. İnen ouw802_tr.lng dosyasını C:\Program Files\Opera dizinine yapıştırın. Opera yı açın. Tools/Preferences e girin. Orada General sekmesinde Language var. Details i tıklayın. Choose yi tıklayın. Açılan pencereden (C:/Program Files/Opera dizini) ouw802_tr.lng yi seçin. Onaylayın ve de çıkın. Opera Türkçe. Kolay gelsin...

---------------------------------------alıntı

Arkadaşlar ben yükledim güzel bir tarayıcı sizede tavsiye ederim. ;;)
 
serdar06288

serdar06288

Üye
teşekkürler bende kurdum baya güzel
 

teenwolfx

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by serdar06288@Sep 13 2005, 09:00 AM
teşekkürler bende kurdum baya güzel
[post=164466]Quoted post[/post]​

rica ederim :)
 
KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Norton firefox.exe yi engellemeden önce operayı bilmiyordum ama firefox dan daha başarılı ve daha güvenli ...
 

surfer

Üye
Opera, Firefox dan çok önce piyasada olan gelişmiş bir web tarayıcıdır. Ancak Firefox kadar hızlı degil ama yine de bilgisayarda olması gereken bir web tarayıcı. Çünkü Firefox taki kimi sorunlar Opera'da yaşanmıyor.
 

teenwolfx

Üye
    Konu Sahibi
ben firefox u biraz kullandım sonra sıkıldım ama opera güzel hoşuma gitti.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt