Hitman film oluyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Hitman film oluyor...
İşte beklenen an ;;)
20th Century Fox, Eidos’un en çok satan video oyunlarından Hitman’i beyazperdeye taşıyor. Agent 47 (Ajan 47) olarak tanınan Hitman kahramanımızı ise Vin Diesel canlandıracak.

Tüm Hitman hayranlarını yerinden sıçratacak bu haber, Yeni Nesil Ajan’lığı bırakan Diesel için kusursuz görünüyor. Ajan 47 olarak tanınan uluslararası bir suikastçinin konu edildiği Hitman’in ilk üç oyunu 10 milyondan fazla satış yapmıştı.

Diesel’in baş kahraman olmanın yanı sıra yapımcı olarak da yer alacağı projenin sinema salonlarını ne zaman dolduracağı henüz belli değil. Ancak Eidos, bu haberle sabırsızlanmaya başlayacak fanlara bir sürpriz yapacak.

Adamımsın Vin ;) Yürü kim tutar... :box:

eren1907

Üye
Adamımsın Vin Yürü kim tutar...

+1

katibim

katibim

Üye
inanınki çok harika olur birebir uymuş vin diesel=hitman :oke:

Üye
    Konu Sahibi
Zati baska kim olabilirdiki ;) Aklıma bi Bruce geliyo ama oda artık yaşlı kurt ;) :lol2: Bundan sonra splintercell'in filmini bekliyorum ondada tek aday başrol oyuncum var "George Clooney" ;)

eren1907

Üye
Originally posted by _Cihan_@Sep 4 2005, 03:21 PM
Zati baska kim olabilirdiki ;) Aklıma bi Bruce geliyo ama oda artık yaşlı kurt ;) :lol2: Bundan sonra splintercell'in filmini bekliyorum ondada tek aday başrol oyuncum var "George Clooney" ;)
[post=154468]Quoted post[/post]​

yine +1

jackjack

jackjack

Üye
yav ben vin dieselden nefret ediom yaa hitman dednmi jean reno arkadaşlar başkasını tanımam...

midnight

midnight

Üye
Evet vin diesel bence hitman karakterşne gitmez,biraz fazla esprili çünkü..hitman ise soğukkanlı,acımasız,karamsar ve hüzünlü..

jackjack

jackjack

Üye
taham işte tam jean reno luk film...

midnight

midnight

Üye
Evet tam ona göre,Leon ve Nikita filmlerini izleyenler bilirler ama yeni nesil ne yazık ki Jean Reno'yu iyi tanımıyor..

mavizeybek

mavizeybek

Üye
yaw abi ben jean renoya alışamadım yaw adamda bir iticilik var walla bana sorarsanız vin diesel karizma adam harbiden adamın bütün filmleri bence harika. :bigstar:

midnight

midnight

Üye
Originally posted by mavizeybek@Sep 4 2005, 09:09 PM
yaw abi ben jean renoya alışamadım yaw adamda bir iticilik var walla bana sorarsanız vin diesel karizma adam walla adamın bütün filmleri bence harika. :bigstar:
[post=154845]Quoted post[/post]​

Avatarımda jean Reno'nun resmi varken,demek ondan sen bbana ters ters cevaplar yazıyodun hıı?? :lol2: :lol2: :lol2:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by midnight+Sep 4 2005, 09:19 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(midnight &#064; Sep 4 2005, 09:19 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-mavizeybek@Sep 4 2005, 09:09 PM
yaw abi ben jean renoya alışamadım yaw adamda bir iticilik var walla bana sorarsanız vin diesel karizma adam walla adamın bütün filmleri bence harika. :bigstar:

Avatarımda jean Reno&#39;nun resmi varken,demek ondan sen bbana ters ters cevaplar yazıyodun hıı?? :lol2: :lol2: :lol2:
[post=154860]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

yok yaw ondan diil :huhu: sen kesin bana ters şeyler yazıyosundur ondandır :shiny: ama avatarını değiştirmende güzel olmuş :artı:

midnight

midnight

Üye
Originally posted by mavizeybek+Sep 4 2005, 09:31 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(mavizeybek &#064; Sep 4 2005, 09:31 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by midnight@Sep 4 2005, 09:19 PM
<!--QuoteBegin-mavizeybek
@Sep 4 2005, 09:09 PM

Avatarımda jean Reno&#39;nun resmi varken,demek ondan sen bbana ters ters cevaplar yazıyodun hıı?? :lol2: :lol2: :lol2:
[post=154860]Quoted post[/post]​

yok yaw ondan diil :huhu: sen kesin bana ters şeyler yazıyosundur ondandır :shiny: ama avatarını değiştirmende güzel olmuş :artı:
[post=154874]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Yaw ben şaka yaptım aman ha yanlış anlama.. :)

Üye
    Konu Sahibi
yanllız bu tarz uyarlama filmlerde oyuncunun görünüşü, karakteri birbirini tutması gerekiyor. jean Reno tip olarak hitmani andırmıyor..., Vin diesel de aslında biraz fazla kaslı kaçıyor gerçi ama... :D en azından kel :artı:
Aslına bakarsanız hitman filme uyarlanırsa iki düşündügüm aktör vardı
biri "Jason Statham"

Yada "Clive Owen"

Üye
    Konu Sahibi
Benzerlik şaşırtıcı derecede bence 8)

tyler_durden

Üye
kellikleri eşleştirilmiştir. :)

peki size bir soru??

hitman oyununda (ilk çıkan oyunu) yanılmıyorsam 10.bölüm uyuşturucu kralını öldürüyor ve uçakla geri dönüyorduk.. biksi kullanan ve zor ölen manyak adam..
ve bu adamın ölmeden önce söylediği bir söz vardı..
beyaz perdede bir filmde ünlü bir aktörün canlandırdığı karakterde ölmeden önce aynı sözleri söylüyordu..
kimdi? hangi filmdi? ve ne söylemişti?

al pacino---scarface(yaralı yüz)---hello say to my little friend (küçük dostuma merhaba de) :wacko: :wacko:

msw

msw

Üye
Sabırsızlıkla bekliyorum filmi

Caine

Caine

Üye
van iyi bir seçenek ve yakışır :D

Üye
    Konu Sahibi
3-5 kere izlerim artik (tabi sinemada, dvd si çıkınça aç karna her sabah izlemeli :D)

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by _Cihan_@Sep 4 2005, 03:02 PM
İşte beklenen an ;;)
20th Century Fox, Eidos&#8217;un en çok satan video oyunlarından Hitman&#8217;i beyazperdeye taşıyor. Agent 47 (Ajan 47) olarak tanınan Hitman kahramanımızı ise Vin Diesel canlandıracak.

Tüm Hitman hayranlarını yerinden sıçratacak bu haber, Yeni Nesil Ajan&#8217;lığı bırakan Diesel için kusursuz görünüyor. Ajan 47 olarak tanınan uluslararası bir suikastçinin konu edildiği Hitman&#8217;in ilk üç oyunu 10 milyondan fazla satış yapmıştı.

Diesel&#8217;in baş kahraman olmanın yanı sıra yapımcı olarak da yer alacağı projenin sinema salonlarını ne zaman dolduracağı henüz belli değil. Ancak Eidos, bu haberle sabırsızlanmaya başlayacak fanlara bir sürpriz yapacak.

Adamımsın Vin ;) Yürü kim tutar... :box:
[post=154434]Quoted post[/post]​
Aman aman havalara uçmuşsundur sen şimdi :lol2: :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...