Hikaye yazma oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Altun.

Altun.

Üye
    Konu Sahibi
Hikaye yazma oyunu
şimdi arkadaşlar ben bi cümle ile hikayeyi başlatıcam. siz dewamını getireceksiniz en sonunda da yazınlanları yoplayıp hikayemizi bitirirz.
örnek weriyorum mesela ben "ali bi gün yolda giderken" yazdım altımdaki kafasına göre mesela "5 milyon lira bulmuş" onun altındakide kafasına göre "parayla çukulota almış" gibi hadi başlatıyorum

hasanın cep telefonu elinden kayıp düşmüş

darkwolf

darkwolf

Üye
ve parcalanmis

Altun.

Altun.

Üye
    Konu Sahibi
abi sende hikayeyi başlamadan bitirmişsin yaa. :D :D

gitmiş cep telefoncuya

mAd_girL

mAd_girL

Üye
telefoncuda ona sen bunu nasıl başardın demiş

helper007

helper007

Üye
o da telefonu ben düşürmedim telefona çok fazla yağ koymuşsunuz elimden kaydı demiş

Altun.

Altun.

Üye
    Konu Sahibi
serviste yapcak bişe yok gel sana yeni bi makina werelim demiş.

izzet

Üye
O da kabul edip bütçesine uygun bi telefon almaya karar vermiş :huhu:

blue_hangman

blue_hangman

Üye
ama bütçesine göre telefon bulamamış

serdar06288

serdar06288

Üye
ve gitmiş spot telefon aramaya

mAd_girL

mAd_girL

Üye
sonunda kendine uygun bi telefon bulamamış napsam napsam die düşünmüş veeeeeeeee... :huhu:

undead1

Üye
markete giderek akşamki maç için bira ve bolca cips alarak evin yolunu tutmuş :)

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ve maç fb-gs ymiş maç sonucu iseee fb 6-0 gs adam sevincteeenn sokaga cıkmış ve birden telefnu aklına gelmişşş :D :artı:

rapci_cariye

Üye
sonra adamı 1 gs'li taraftar parçalamış! ;)

SANCAR

SANCAR

Üye
hastaneye kaldırmıslar ama yapacak bişey yok...

CooL'n'Quiet

Üye
Allahtan ümit kesilmemiş ve adam mucizevi bir sekilde iileşmiş ve doktorun yanındaki neşteri alop baslamıs gsli tarftarı aramaya :wacko:

Altun.

Altun.

Üye
    Konu Sahibi
seni bi elime geçirirsem pankreasını sökücem diye söylene söylene giderken bakmış galatasaray bayrağı ile sarılı bir taksi içinde de 4 tane fanatik...

AntiTuk

Üye
eee haklı olarak 3.5 atmaya başlamış ve taksi yanına yanaşmış ve o fanatik dediğiniz adama gideceğin yere götürelim istersen demiş..adam tabi bu durumda şaşırmış ama cebindede para yoktur bu adamın ve arabaya binmiş...

prince of hell

prince of hell

Üye
konuşurlarken bide bakmışlar hemşeri çıkmışlar :oke:

Shadowman07

Shadowman07

Üye
derken evine kadar getirmişler bi bakmış yerde bir tane telefon??

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
beleş buldun affetmeyecen diyerekten telefonu atmış cebe bu arada telefonda n90 mış :P

Üst Alt